Chciałabym na starym komputerze uruchomić serwer ftp i http, na początku zainstalowałam DSL na moim starym komputerze gdyż najbardziej on się nadaje pod ten serwer. Edytowałam menu.lst i botlocal.sh tak aby szybko uruchamiał się na starcie z Monkey WEB i BetaFTP zawarte już w tym linuxie.
Niestety od tygodnia mam wielki problem z konfiguracją ez-ipupdate pod dyn.pl a google mi tu nie podpowiada żadnym prostym tutorialem. Opisze wam jak umiem najprościej co zrobiłam: Więc po pierwsze skopiowałam folder do katalogu
Kod: Zaznacz cały
/usr/local/bin/
Kod: Zaznacz cały
/usr/local/bin/ez-ipupdate -c
Kod: Zaznacz cały
-c
Kod: Zaznacz cały
/usr/local/bin/ez-ipupdate
Kod: Zaznacz cały
"fault segmentation"
Bardzo was proszę o pomoc.
Edycja: Z tego co się doszukałam ez-ipupdate nie działa za NATem? A może znacie jakieś działające klienty za NATem? Błagam was pomóżcie mi abym w końcu mogła udostępnić ftp i http w sieci.