Opera vs. Mozilla

Wszystko Off Topic
ponton
Beginner
Posty: 406
Rejestracja: 24 stycznia 2007, 01:40
Lokalizacja: Kalisz/Wroc³aw

Post autor: ponton »

morys pisze:Ale czasem jak nie chcę aby została pobrana poczta muszę sięgnąć po coś innego
Opcja "Pozostaw wiadomości na serwerze"?
morys
Posty: 15
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:00

Post autor: morys »

Nie pozostawiam niczego na serwerach. Co moje to moje :) Porzeba nieodebrania poczty w danym momencie to sporadyczny co prawda przypadek. Mozna tez wyciagnac kabelek z sieciowki :)

edit
Miałem na myśli autentyczne "nieodebranie" a używanie przeglądarki
Wiadomo. Jak usunie się wszystkie zaznaczenia w opcjach pobierania to nie pobierze.
Ale na to jestem zbyt leniwy :)
damianskulski
Beginner
Posty: 189
Rejestracja: 08 września 2007, 00:31
Lokalizacja: Piekary ¦l±skie

Post autor: damianskulski »

widze ze jest 45% : 46%, więc każdy ma swoje zdanie. a ja używam opery bo jest szybka i jednocześnie firefoxa, bo jest funkcjonalny :-P :-P :-P .
morys
Posty: 15
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:00

Post autor: morys »

Nie , nie !!! Opera (i tylko Opera). bo jest szybka i jednocześnie funkcjonalna pod każdym systemem.
Wskażcie mi inny program który jest przegladarka www , klientem, email, akceleratorem pobierania plików itd... itd...
Zaden inny program nie potrafi robić sobie jednocześnie importu i exportu zakładek , kontaktów i ustawień kont email niezależnie czy robionych w Linuxie czy w windowsie.
Zresztą o czym my tu mówimy.
Opera najlepsza jest i tyle !!!
damianskulski
Beginner
Posty: 189
Rejestracja: 08 września 2007, 00:31
Lokalizacja: Piekary ¦l±skie

Post autor: damianskulski »

morys pisze:jest szybka i jednocześnie funkcjonalna pod każdym systemem
Firefox też. Wskaż mi te wielce funkcje których nie ma w firefoxie.
morys pisze:Wskażcie mi inny program który jest przegladarka www , klientem, email, akceleratorem pobierania plików itd... itd...
Mozilla Suite, SeaMonkey, IceApe
morys pisze:Zaden inny program nie potrafi robić sobie jednocześnie importu i exportu zakładek , kontaktów i ustawień kont email niezależnie czy robionych w Linuxie czy w windowsie.
Nie przesadzaj! Firefoxem importowałem zakładki, które zapisałem w HTMLu mają windowsa, nagrane na pendrive!
morys pisze:Zresztą o czym my tu mówimy
Nie jesteś moderatorem żeby ustalać o czym będziemy rozmawiać :-/ . Nikt ci nie karze pisać postów na tym forum. Nie chesz - nie pisz. My będziemy (dopóki temat nie zostanie zamknięty) gadać o tym co jest lepsze.
morys pisze:Opera najlepsza jest i tyle !!!
Jak małe dziecko. "Snickersy są lepsze od Marsów, bo tak!", albo:
- Używam windowsa bo jest lepszy!
- W czym?
- We wszystkim!

Chyba nie dorosłeś do korzystania z forum.
Podaj adres zamieszkania i datę urodzin to ci wyślę samochodzik z Wadera. Taką ciężarówkę. Będziesz miał radoche.
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

Panowie, spokojnie. Przypominam, że temat ma służyć tylko i wyłącznie do dyskusji na temat ulubionych przeglądarek, a nie kłócenia się.
smog
Posty: 12
Rejestracja: 19 stycznia 2007, 18:07
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: smog »

witam

kazda ma swoje plusy i minusy ale ja wybieram iceweasel ze wzgledu na mase po prostu MASE wtyczek i mozliwosci ich konfigurowania wyeskportowalem sobie wszystie wtyczki ulubione i ustawienia dzieki febe :] porzadny adblock ale jest wolniejsza i to wyraznie od opery nie mniej jednak i tak obie w szybkosci wczytywania nie dorasaja do piet linksowi :]
swoja drogo konqueror jest bardzo dobra przegladarka

pozdrawiam :]
tadzik
Beginner
Posty: 183
Rejestracja: 29 grudnia 2007, 20:36
Lokalizacja: Warszawa/Izabelin

Post autor: tadzik »

Opera.
Za speed diala, za menedżer pobierania, i za minimalizowanie do traya - wszystie te rzeczy zabijają wszelką konkurencję i mozilla momentalnie odpada.
Tak więc mój głos bezapelacyjnie na Operę

Swoją drogą - koło postów mamy te fajne znaczki - jaki system, jaka przeglądarka. Czy mody nie mogą gdzieś zobaczyć statów i napisać? Chyba że są już napisane, sorry nie przejrzałem tych 10 stron wątku ;)
Awatar użytkownika
qbsiu
Beginner
Posty: 491
Rejestracja: 19 marca 2007, 19:47
Lokalizacja: £DZ

Post autor: qbsiu »

tadzik pisze:Opera.
Za speed diala, za menedżer pobierania, i za minimalizowanie do traya - wszystie te rzeczy zabijają wszelką konkurencję i mozilla momentalnie odpada.
Tak więc mój głos bezapelacyjnie na Operę
Nie zgadzam się z kolegą..
1. Fasterfox + Adblock
2. FireTray :-)
tadzik
Beginner
Posty: 183
Rejestracja: 29 grudnia 2007, 20:36
Lokalizacja: Warszawa/Izabelin

Post autor: tadzik »

qbsiu pisze:
tadzik pisze:Opera.
Za speed diala, za menedżer pobierania, i za minimalizowanie do traya - wszystie te rzeczy zabijają wszelką konkurencję i mozilla momentalnie odpada.
Tak więc mój głos bezapelacyjnie na Operę
Nie zgadzam się z kolegą..
1. Fasterfox + Adblock
2. FireTray :-)
Firetray - owszem racja
ale co ma do rzeczy fasterfox i adblock?
dla mnie operowski bloker reklam jest dużo lepszy, a co do fasterfoxa to pracując pod mozillą nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy z a bez fasterf*
ODPOWIEDZ