Strona 1 z 1

Błąd przy instalacji

: 16 września 2008, 21:13
autor: duchwg
Witam!

To mój pierwszy post na forum. Obecnie korzystam z Fedory 9. Ale mimo wszystko mam zamiar zainstalować Debiana. W tym celu ściągłem "debian-testing-i386-CD-1.iso", sprawdziłem MD5 wszystko ładnie, wypaliłem na płytę. Wkładam przy restarcie, bootuje płytę, wybieram instalator graficzny a tutaj ZONK. :shock:
Mianowicie za każdym razem nawet przy instalatorze graficznym wywala mi błąd:

Kod: Zaznacz cały

irq20: nobody cared (try booting with the "irqpoll" option)
handlers:
[<f855ce30>] (usb_hcd_irq+0x0/0x4d [usbcorel])
[<f855ce30>] (usb_hcd_irq+0x0/0x4d [usbcorel])

Disabling IRQ #20
No i mam problem bo instalacja nie ruszy a ja nie wiem co zrobić. Być może trzeba przestawić jakieś przerwania ale nie bardzo wiem jak to zrobić. Dodam że do USB nie mam nic podpięte a płyta to ABit IP35-E.

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

: 22 września 2008, 20:49
autor: stepek
a próbowałeś to odpalić z ta opcja o której pisza?
Z tego co pamiętam robiło się to przez Fcoś (podczas instalacji należało wybrać opcje zawansowane). troche poczytać i dojdzie się do ustawień zaawwansowanych. i tam bedzie możlowośc dopisania odpowiednich opcji.