Windows Vista, wyj

Wszystko Off Topic
Stracholubny
Posty: 4
Rejestracja: 15 marca 2008, 23:26

Windows Vista, wyjście na słuchawki nie działa tak jak powinno

Post autor: Stracholubny »

A więc...
2dni temu wszystko było dobrze, ale po zainstalowaniu kodeków do real playera mam dziwny problem. Wyjście na słuchawki nie działa jak powinno. Podłączam słuchawki, głośniki się wyciszają, a w słuchawkach cisza. To samo jak podłączam wieże. Aktualnie podłączam słuchawki tam gdzie mikrofon i zmieniam w realteku przydzielenie zadania do złącza. Na wejściu liniowym i do mikrofonu działa tak jak powinno, ale w wyjściu na słuchawki nie mogę nawet zmienić przydzielonego zadania. Oczywiście jak podłączam to pojawia się komunikat, że "gniazdo zostało podłączone".
Z góry dziękuje za pomoc.

Windows vista ultimate 64bity
fnmirk
Senior Member
Posty: 8282
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

Napisz jakie masz zainstalowane systemy operacyjne.
Czy przeprowadzałeś jakieś aktualizacje systemu?
Stracholubny
Posty: 4
Rejestracja: 15 marca 2008, 23:26

Post autor: Stracholubny »

Jeden system operacujny. Windows vista ultimate 64bity. Aktualizację mam najnowsze, bo często mi ściaga przez windows update
Awatar użytkownika
ruun
Member
Posty: 1366
Rejestracja: 29 marca 2007, 21:07
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: ruun »

Stracholubny, tak z ciekwości zapytam.. dlaczego wybrałeś nasze forum? Jaki to ma zwiazek z Debianem? W sieci jest kilka dobrych for związanych z systemami Microsoftu.
Stracholubny
Posty: 4
Rejestracja: 15 marca 2008, 23:26

Post autor: Stracholubny »

Wpisałem w google mój problem i dałem topiki na forach, gdzie są problemy. Tutaj był kiedyś podobny (nie pomógł), ale przy okazji tutaj też dałem. Na razie na żadnym z forum nie dostałem rozwiązania problemu.
Piotrek
Posty: 28
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 13:05
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Piotrek »

Spróbuj zmienić stery, a najlepiej zmień system na poprzednika, lepiej na tym wyjdziesz.
Stracholubny
Posty: 4
Rejestracja: 15 marca 2008, 23:26

Post autor: Stracholubny »

Vista jest o wiele lepsza od XP. Nie wiem jak z home edition vista, ale ultimate jest boskie. (i tak orginal wiec niebede zmieniac...)
ODPOWIEDZ