Strona 1 z 1

Asus F3sg jak go rozebrać?

: 04 kwietnia 2009, 01:30
autor: Piotrus Pan
Cześć.
Nie mogę znaleźć jakiejś instrukcji jak rozebrać tego laptopa Asus F3sg, a już mam za sobą wykręcenie wszystkich "widocznych" śrubek i nic nie ruszyło.

: 04 kwietnia 2009, 09:12
autor: silentwr
Do czego dokładnie potrzebujesz się dostać? Czy może chcesz go po prostu rozebrać na części pierwsze?
Jeśli np. chciałbyś odłączyć matrycę - razem z całą obudową, przy rolkach łączących powinny być gumowe lub plastikowe zaślepki, zwykle mało widoczne ze względów estetycznych, a pod nimi śrubki. Cała reszta jak w każdym laptopie jest raczej oczywista, zależy chyba tylko od odpowiednich śrubokrętów. Pamiętaj też o tym, że w niektórych miejscach plastikowe części mogą trzymać się na zaczepach.

: 04 kwietnia 2009, 11:56
autor: Piotrus Pan
Laptop był w serwisie i tam bali się "mocniej" go skręcić a szkoda mi pieniędzy i czasu, żeby oddawać go znowu do serwisu, żeby mi go dokręcili. Dokładniej chodzi mi o klawiaturę i napęd ale do napędu to muszę chyba poprawić wszystkie śrubki bo chodzi mi wibracje.