Czołem.
Jedną z moich ulubionych opcji w Kate było zawijanie klas, funkcji itp. Bardzo przydaje się to w Pythonie (Django). Niestety po ostatniej aktualizacji KDE nie widzę już tej opcji, a w Ustawieniach nie mogę znaleźć nic odpowiedzialnego za to udogodnienie.
Próbowałem wyczyścić pliki konfiguracyjne Kate i ustawić wszystko na nowo, ale niestety nic to nie daje.
Przy okazji ustawienie pokazywania numerów linii i podobnych bajerów nie zapisuje się, więc jeżeli ktoś ma pomysł, jak to zapisać na stałe, to też byłbym wdzięczny.
W sieci nic na ten temat nie znalazłem, a nie wiem, czy to już zasługuje na miano błędu. Dodatkowe informacje: u kumpla ze starszą wersją (Kate Part 3.2 na KDE 4.2) ta opcja działa, więc to prawie na pewno ostatnia aktualizacja coś zmieniła.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam,
jaqbeu