winegecko

Tematy związane z oprogramowaniem, instalacją, konfiguracją
Sic
Posty: 31
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 21:51

winegecko

Post autor: Sic »

Niestety byłem zmuszony zrobić format dysku i ponownie zainstalować debiana 4.0. I teraz zrobił mi się taki problem ponieważ wcześniej instalując oprogramowanie które się zwie Uogateway poprzez wine instalowało mi winegecko automatycznie a teraz niestety nie. Szperając po sieci odnalazłem Strone gdzie można pobrać ten plik w formacie .cab. Udało mi się go rozpakować przy pomocy cabextrack lecz nie mam pojęcia w jakiż to sposób zainstalować. Znajdują się tam głównie pliki .ini oraz jeden co się zwie install.rdf. Nie miał on uprawnien do uruchamiania więc nadałem mu je ale nadal nie mam pojęcia jak to uruchomić by się zaisnstalowało. ./configure, make, make install nie działa. Przypuszczam że jest to coś w rodzaju pluginu do przeglądarki który umożliwia odtwarzanie stron w stylu Internet Explorer ponieważ w/w program wymaga tego. Używam przeglądarki Ice Weasel i wcześniej na niej to działało a teraz nie mam pojęcia cóż się stało. Prosiłbym o pomoc. Jeżeli link potrzebny do tego winegecko to: source.winehq.org/winegecko.php a co do samego programu jest obsługiwany przez wine wg. winehq i działał mi przed formatem...
Asghan
Posty: 29
Rejestracja: 16 lutego 2007, 21:01
Lokalizacja: Che³m

Post autor: Asghan »

Spróbuj nie rozpakowywać pliku *.cab tylko ręcznie zmienić rozszerzenie *.cab na domyśle rozszerzenia wtyczek do przeglądarki o ile pamiętam są to *.xpi.
Sic
Posty: 31
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 21:51

Post autor: Sic »

Niestety nie działa... wyskakuje cytuje "Nieprawidłowy pakiet instalacyjny"....
ODPOWIEDZ