Kilka uwag zaczerpni

Wszystko Off Topic
De_sant
Posty: 92
Rejestracja: 19 sierpnia 2007, 16:16

Post autor: De_sant »

Nie wiedzialem gdzie to wkleic - wydaje mi sie ze ten temat bedzie odpowiedni.

Wlasnie znalazlem fajna wypowiedz na temat Debiana
usmialem sie do lez :mrgreen:

Debian 5.0 - premiera coraz bliżej
http://www.pcworld.pl/news/160366/Debia ... lizej.html
Linux Lover
Wyjawię wam 10 prawd o GNU/Debianie niewierne lamy:

1. Jest tylko jeden prawdziwy GNU/Linux na tym świecie i jest nim GNU/Debian! Każdy kto to kwestionuje zasługuje na śmierć!
2. GNU/Debian jest kodem objawionym! Każdy kto to kwestionuje zasługuje na śmierć!
3. Każda przeróbka i podróbka GNU/Debiana jest herezją i powinna być karana śmiercią. Każdy kto to kwestionuje zasługuje na śmierć!
4. Jest niepodważalnym faktem iż GNU/Debian jest najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem operacyjnym na tej planecie! Każdy kto to kwestionuje zasługuje na śmierć!
5. GNU/Debian jest wydawany tylko wtedy gdy jest gotowy! A jest gotowy zawsze na czas swojego wydania! Każdy kto to kwestionuje zasługuje na śmierć!
6. Każdy pakiet w GNU/Debianie jest uświęcany długimi modłami i krwią niewiernych dzieci ubuntu. Dzięki czemu GNU/Debian jest jedyną stabilną rzeczą na tym padole! Każdy kto to kwestionuje zasługuje na śmierć!
7. Tępienie windowsowego plugastwa to święty obowiązek każdego użytkownika GNU/Debiana! Lecz za zabicie jednego dziecka ubuntu czekać na nich będzie 70 dziewic! Każdy kto to kwestionuje zasługuje na śmierć!
8. Jezus, Mahomet i Buddha używali GNU/Debiana! Każdy kto to kwestionuje zasługuje na śmierć!
9. Zdrada GNU/Debiana oznacza śmierć w niewyobrażalnych męczarniach zdrajcy i jego rodziny oraz ich potępienie na wieki! Każdy kto to kwestionuje zasługuje na śmierć!
10. Każdego kto ośmieli się zakwestionować cokolwiek z powyższego czeka nieunikniona śmierć z rąk Debian Warriors!!!
Rad
Member
Posty: 1208
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 15:05

Post autor: Rad »

W 100% się zgadzam.
thalcave
Junior Member
Posty: 526
Rejestracja: 03 maja 2007, 19:57
Lokalizacja: gdynia

Post autor: thalcave »

Hahahah... dobre
jurenty
Posty: 42
Rejestracja: 29 maja 2008, 10:56
Lokalizacja: Szubin

Post autor: jurenty »

bójcie się o niewierni :-)
zgadzam się , popieram, tak mów mi zawsze i wszędzie a niewierni sami się nawrócą :-;
SeRdEcZnY
Beginner
Posty: 161
Rejestracja: 20 listopada 2007, 20:45

Post autor: SeRdEcZnY »

Ja też, choć ostatnio piszę korzystając z Windows :( ale nigdy Debiana nie porzucę ;)
Akkon
Junior Member
Posty: 833
Rejestracja: 09 listopada 2007, 14:06

Post autor: Akkon »

Rad, jurenty, przecież to jest ironia ;-)
jaced
Posty: 80
Rejestracja: 19 kwietnia 2007, 12:30
Lokalizacja: Legnica

Post autor: jaced »

وثمة نظام تشغيل واحد فقط -- ديبيان
وفاة كافر
Ventrue
Junior Member
Posty: 532
Rejestracja: 06 lipca 2007, 12:10
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Ventrue »

jaced, Dooobre :D
A komentarze na pcworld i idg coraz dziwniejsze, osobiście mam mieszane uczucia czytając ten tekst. Ani zabawny, ani poważny...
De_sant
Posty: 92
Rejestracja: 19 sierpnia 2007, 16:16

Post autor: De_sant »

Imo - koles jaja sobie robi (ja to tak odebralem).
I jesli po 3-5 takich tekstach da sobie na spokój to bedzie OK - jak nie przestanie to wyjdzie z tego nastepna Vista.
jurenty
Posty: 42
Rejestracja: 29 maja 2008, 10:56
Lokalizacja: Szubin

Post autor: jurenty »

[quote="Akkon"]Rad, jurenty, przecież to jest ironia ]
Ależ ja jestem tego świadom. :-) Tak przynajmniej mi się zdaje. ;-) Dobra niech będzie jaja sobie robię. :mrgreen:
ODPOWIEDZ