FreeBSD partycjonowanie

Problemy dotyczące innych systemów operacyjnych
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

Przecież możesz to wykonać z poziomu tego live SystemRescueCd, które posiadasz już nagrane.
Poczytaj o tym systemie i programach zawartych na SystemRescueCd. Z ich pomocą wykonasz wszelkie naprawy swojego systemu. Masz tam wszystkie potrzebne narzędzia i jeszcze więcej. Pomoc na stronie domowej jest obrazkowo łatwa.

A płytkę z Debianem masz poprawnie nagraną.
Nadpisz mbr z poziomu Windows.
Wyłącz w BIOSie ochronę zapisu do mbr na czas instalacji (antywirus).
Latorion
Beginner
Posty: 135
Rejestracja: 13 kwietnia 2008, 13:08
Lokalizacja: Chojnice i okolice

Post autor: Latorion »

Sorry że tak późno odpisuje ale właśnie dopiero co skończyłem mojego Debiana z fluxem :mrgreen: Po ponownym formacie wszystko ładnie działa. Teraz się nim naciesze 1,2 dni a potem w końcu spróbuje zainstalować FreeBSD. Mam tylko w związku z tym jedno pytanie czy swampa jak mam na logicznej muszę jeszcze raz dla niego robić czy będzie korzystał z tego Debianowego.
Pozdrawiam
Artur
Awatar użytkownika
Yampress
Administrator
Posty: 6367
Rejestracja: 09 sierpnia 2007, 21:41
Lokalizacja: PL

Post autor: Yampress »

Latorion pisze:Mam tylko w związku z tym jedno pytanie czy swampa jak mam na logicznej muszę jeszcze raz dla niego robić czy będzie korzystał z tego Debianowego.
chodzi CI o swap dla freebsd ??
nie zrobisz na logicznej. widze nadal nie zaznajomiłes sie z freebsd i partycjami. Lepiej sobie poczytaj i temat przemyśl 10x zanim zaczniesz działać jak to sie robi. Linka do tłumaczenia freebsd handbook 2 i tematy odnoszącego się do tworzenia partycji dostałes wcześniej.
ODPOWIEDZ