Regulacja g

Tematy związane z oprogramowaniem, instalacją, konfiguracją
Wrrrr90
Posty: 3
Rejestracja: 01 lutego 2007, 08:39

Regulacja głosnosci - gnome, qt3

Post autor: Wrrrr90 »

aaa
Rad
Member
Posty: 1208
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 15:05

Post autor: Rad »

Wrrrr90 pisze:Mam problem, otoz co kazdy restart wyciszaja mi sie wszystkie sciezki w 'regulacji glosnosci' w gnome. Nie mam pojecia dlaczego.
Jaskies sugestie?
Wpisz w terminalu alsamixer i tam spróbuj sobie poustawiać. Potem możesz ewentualnie dać spod roota alsactl store.
velmafia
Member
Posty: 1820
Rejestracja: 01 września 2006, 00:56
Lokalizacja: Las

Post autor: velmafia »

Wrrrr90 pisze:Mam problem, otoz co kazdy restart wyciszaja mi sie wszystkie sciezki w 'regulacji glosnosci' w gnome. Nie mam pojecia dlaczego.
Jaskies sugestie?
Musisz doinstalować gnome-audio, też miałem ten problem, i ten pakiet go rozwiązał.


aloha
chyl-o
Junior Member
Posty: 621
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: chyl-o »

Wrrrr90 pisze:A teraz drugie pranie - kadu, psi i inne temu podobne wygladaja jakby byly rodem z win9, wygladaja obrzydliwie. Dzialaja na qt3, co zrobic by wygladaly jak na ubuntu? - tam wszytsko jest w pozadku, wyglada niezle :)
zainstaluj qt3-qtconfig i tam ustaw wygląd aplikacji qt3.
Wrrrr90
Posty: 3
Rejestracja: 01 lutego 2007, 08:39

Post autor: Wrrrr90 »

doinstalowalem 'polymer' ale to i tak nie to, co mnie interesuje, na ubuntu wciaz wyglada o niebo lepiej! nie wiem, pokombinuje jeszcze
mlyczek
Junior Member
Posty: 979
Rejestracja: 02 sierpnia 2006, 19:17

Post autor: mlyczek »

Przecież Debian, napisał, żebyś zainstalował qt3-config:
Debian pisze:zainstaluj qt3-qtconfig i tam ustaw wygląd aplikacji qt3
Wrrrr90
Posty: 3
Rejestracja: 01 lutego 2007, 08:39

Post autor: Wrrrr90 »

Dzieki za pomoc, qtconfig-qt3 byl potrzebny, ale kadu na debianie w porownaniu z kadu na unbuntu jest brzydkie, tam wyglada o wiele lepiej. Jakoze komputer z ubuntu mam w pokoju obok, to zainstlowalem tam rowniez pakiet qtconfig-qt3 i chcailem wygciagnac z nieo nazwe 'GUI style' i zonk - 'unknown' :)

No coz, itak jest o stokroc lepiej niz bylo :]

Dzieki za pomoc
ODPOWIEDZ