Odpowiednik AWN.

Tematy związane z oprogramowaniem, instalacją, konfiguracją
Churajia

Odpowiednik AWN.

Post autor: Churajia »

Witam forumowiczów!
Chciałbym się spytać... Czy ktoś z Was może zna odpowiednik AWN?
Nie mam zamiaru instalować Compiz-Fusion'a, a zależy mi na podobnym pasku Mac'owym.
Dobrze by było, aby program integrował się z Qt - KDE, gdyż z tego środowiska korzystam.
Zależy mi na:
-przeźroczystości
-animacji ikon w box'ie.

---
Z wyrazami szacunku,
Churajia.
AdeBe
Junior Member
Posty: 825
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 14:41

Post autor: AdeBe »

Najbardziej wypasiony jest chyba Kiba-dock (czy jakoś tak, polecam filmiki na YT), ale jest w GTK i nie wiem jak się integruje z KDE.
Dla KDE jest Kooldock v0.4.7 jako zwykła aplikacja oraz multum apletów superkaramby (sprawdź na kde-look.org: wybierz po lewej kategorię karamba i ustaw u góry filtr wg. ilości pobrań)
Churajia

Re: Odpowiednik AWN.

Post autor: Churajia »

Dzięki, z Kiba-dock spróbuję.
Jeśli chodzi o Superkarambę/Karambę... Czy teraz jest szybsza? X czasu temu posiadając KDE nie byłem z niej zachwycony.
AdeBe
Junior Member
Posty: 825
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 14:41

Post autor: AdeBe »

Odnośnie superkaramby - to zależy... :)
Zależy jakiego masz kompa, jest trochę pamięciożerna. Z cpu raczej nie korzysta zbyt często.
Awatar użytkownika
LongeR
Posty: 70
Rejestracja: 25 marca 2008, 10:59
Lokalizacja: DT

Post autor: LongeR »

Pozwólcie że się wtrącę super karamba jest bardzo ramo żerna ale za to muszę przyznać że jeżeli się ją dobrze skonfiguruje wygląda świetnie.
frik
Beginner
Posty: 156
Rejestracja: 18 marca 2007, 17:42
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: frik »

co do kiba-dock to dzialala ok z tego repo :

Kod: Zaznacz cały

deb [url]http://download.tuxfamily.org/3v1deb[/url] feisty eyecandy
deb-src [url]http://download.tuxfamily.org/3v1deb[/url] feisty eyecandy
po ostatnich updatach przestalo dzialac i wywala cos takiego :

Kod: Zaznacz cały

$ kiba-dock

(kiba-dock:21928): GLib-GObject-WARNING **: cannot register existing type `GFileMonitor'

(kiba-dock:21928): GLib-CRITICAL **: g_once_init_leave: assertion `initialization_value != 0' failed

(kiba-dock:21928): GLib-GObject-CRITICAL **: g_type_register_static: assertion `parent_type > 0' failed

(kiba-dock:21928): GLib-CRITICAL **: g_once_init_leave: assertion `initialization_value != 0' failed
moze ktos wie jak to naprawic ;-)
ODPOWIEDZ