Amarok i brak scrobblowania last.fm w Ubuntu 7.10

Problemy dotyczące innych systemów operacyjnych
piku
Posty: 42
Rejestracja: 17 marca 2008, 09:47

Amarok i brak scrobblowania last.fm w Ubuntu 7.10

Post autor: piku »

Witam, od kilku dni mam pewien irytujący problem z Amarokiem i jego skroblowaniem do last.fm a w zasadzie jego brakiem. To co buforuje, wysyła dopiero po zmianie hasła do mojego profilu w serwisie i odtwarzarce. Otóż czy jest to wina programu czy strony? Czy po prostu Amarok działa dziwnie pod Ubuntu? Spotkał się ktoś z takim problemem?
Awatar użytkownika
ruun
Member
Posty: 1366
Rejestracja: 29 marca 2007, 21:07
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: ruun »

To o ile dobrze pamiętam problem ze strefą czasową, sprawdź czy masz wszystko dobrze poustawiane w systemie. Było o tym na forum lastfm.pl (jak znajdę to dam linka do tematu).
piku
Posty: 42
Rejestracja: 17 marca 2008, 09:47

Post autor: piku »

No właśnie ten problem jest mi znany i go ignoruję, bo po kilku godzinach wszystko wraca do normy, tylko teraz żeby przeskroblowało mi utwory, musze zmienić hasło do własnego profilu :shock: I tak już od piątku mam, w niedzielę po zmianie hasła wszystkie 'zaległe' utwory od razu Amarok przesłał... A czas mam zawsze dobrze ustawiony.
Awatar użytkownika
ruun
Member
Posty: 1366
Rejestracja: 29 marca 2007, 21:07
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: ruun »

A może wypróbuj linuxowego klienta. Wiem że to nie jest najlepsze rozwiązanie ale tymczasowo może ułatwić Ci życie. Jest paczka dla Ubuntu http://cdn.last.fm/client/Linux/lastfm_ ... 0_i386.deb
piku
Posty: 42
Rejestracja: 17 marca 2008, 09:47

Post autor: piku »

Jakoś przeskroblował mi wczoraj bez zmiany hasła... Dziwne że az 4 dni nnie skrobało samodzielnie. Ale dziś wymienię Ubuntu na Debiana bo już mam dość tego pierwszego ;)

//EDIT
Problem rozwiązany, zainstalowałem Debiana :]
ODPOWIEDZ