elive update

Problemy dotyczące innych systemów operacyjnych
nuvon
Posty: 17
Rejestracja: 04 października 2007, 11:03
Lokalizacja: W-wa

elive update

Post autor: nuvon »

Witam!
Czy próbował może ktoś z Was dodać dodatkowe repo w elive?
Tak, żeby wyszło elive updatujące się z repo lennego? Generalnie elive to debian + enlightenment , więc niby powinno się dać, ale nie wiem czy to nie będzie się gryzło. W /etc/apt/sources.list jest wyhaszowana linijka, ze jakiekolwiek zmiany robione są na własną odpowiedzialność,ale ciekawi mnie po prostu czy ktoś może próbował.
skynet
Beginner
Posty: 224
Rejestracja: 06 stycznia 2008, 16:32

Post autor: skynet »

a może byś tak łaskawie zamieścił sources.list
nuvon
Posty: 17
Rejestracja: 04 października 2007, 11:03
Lokalizacja: W-wa

Post autor: nuvon »

A co do tego ma sources.list? W otwarty sposób pytałem czy ktoś próbował dodawać repo testingowe - bo w elive są te z etcha. Zawartości sources.list nie trzeba mi tłumaczyć - raz jeszcze pytam - czy ktoś próbował kiedyś tego?
Awatar użytkownika
ruun
Member
Posty: 1366
Rejestracja: 29 marca 2007, 21:07
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: ruun »

nuvon pisze:(..) bo w elive są te z etcha.
Niezmienione, oficjalne debianowe repozytorium? Jeśli tak to zmiana na wersję testową raczej nie powinna spowodować żadnej katastrofy.
nuvon
Posty: 17
Rejestracja: 04 października 2007, 11:03
Lokalizacja: W-wa

Post autor: nuvon »

Witam! Poświęciłem trochę czasu i spróbowałem. Z repo testing działa fajnie, szybko, bez zauważalnych kłopotów, na nowym kernelu. Jeżeli coś zacznie się sypać - dam znać. I z góry przepraszam za poprzedniego posta - standardowo w elive dodane jest repo multimedia + to co w etch'u. Pozdrawiam i polecam tym co mają problem z kompilacją e17 z cvs
ODPOWIEDZ