jak pod gnome zrobi

Zagadnienia dotyczące menadżerów okien, środowisk graficznych - X, KDE, GNOME, Fluxbox, XFCE., Compiz itp.
Awatar użytkownika
Maden
Beginner
Posty: 172
Rejestracja: 22 listopada 2006, 15:14
Lokalizacja: tarnów

Post autor: Maden »

jest na 100% taka mozliwosc bo mialem tak przez pewien okres :) tylko nie moge znalesc tego w gnome. Mozliwe ze poprostu gdm nie ma takiej mozliwosci bo jak siedzialem przedtem na kde to mialem kdm. Ale to nic zrobilem inaczej poprostu przy nazwie tego danego uzytkownika podalem haslo. Ten profil jest stworzony dla osob trzecich kożystających z mojego kompa.
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

No to zainstaluj kdm, co za problem?

Kod: Zaznacz cały

aptitude install kdm

Tylko kernela nie usuń :)
Awatar użytkownika
Maden
Beginner
Posty: 172
Rejestracja: 22 listopada 2006, 15:14
Lokalizacja: tarnów

Post autor: Maden »

Kaka' pisze:Tylko kernela nie usuń :)
postaram sie ale wszystko jes mozliwe u mnie ;P
velmafia
Member
Posty: 1820
Rejestracja: 01 września 2006, 00:56
Lokalizacja: Las

Post autor: velmafia »

Witam

Maden, gdzieś czytałem że da się wprowadzić użytkownika bez hasła, trzeba pogrzebać w plikach konfiguracyjnych, ale stanowczo odradzam robienie tego, ponieważ Twój PC jest podpięty do neta, a brak hasła oznacza że niepowołani użytkownicy mogą zawitać na Twoim PC po prostu wchodząc, więc po prostu nie rób tego.


już lepiej będzie jak wprowadzisz normalne hasła, i zapiszesz je gdzieś na kartce, którą przykleisz do monitora, (wiem że to z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego, ale zawsze lepsze to niż brak hasła na PC'cie który jest podpięty do neta), ale Ty wybierasz co zrobisz.




aloha
Awatar użytkownika
Maden
Beginner
Posty: 172
Rejestracja: 22 listopada 2006, 15:14
Lokalizacja: tarnów

Post autor: Maden »

masz racje nie pomyślalem o tym temat do zamkniecia
Zablokowany