evolution

Tematy związane z oprogramowaniem, instalacją, konfiguracją
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

evolution

Post autor: Kaka' »

Mam problem z evolution. Gdy go włączam i chce pobrać pocztę to pokazuje się coś takiego:

"Nie można nawiązać połączenia z serwerem POP pop3.wp.pl.
Wystąpił błąd przy wysyłaniu hasła: -ERR Skrzynka jest w u"

Cały tekst kończy się na "u" zapewne powinno tam pisać "użyciu". Jednak nie wiem czemu mi tak pokazuje. Po tym musze podać znowu hasło a potem znowu ten sam komunikat. Miałem ten sam problem z miesiąc temu i też nie wiedziałem czemu tak jest. Później był spokój a teraz evolution znowu "szaleje".

Mam pocztę na wp.pl więc wina serwisu to zapewne nie jest bo nigdy czegoś takiego tam nie było.

Gdy loguję się przez poczta.wp.pl to wszystko jest ok ale evolution dalej "szaleje".

Jest to wina evolutiona, wp.pl, a może jeszcze czegoś innego??

Pozdro!

[ Dodano: 2006-09-10, 13:30 ]
Evolution się już "uspokoił" ale nie wiem kiedy "znowu" zacznie "wariować". Czego to może być wina?
mlyczek
Junior Member
Posty: 979
Rejestracja: 02 sierpnia 2006, 19:17

Re: evolution

Post autor: mlyczek »

Kaka' pisze:Gdy go włanczam
Masz ikonkę bykom stop, a przeczytaj sobie to.
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

Masz ikonkę bykom stop, a przeczytaj sobie to.
Uczepiłeś się akurat czegoś takiego. Każdemu zdarza się zrobić błąd czy pomyłkę. Ty też masz prawo się pomylić ;-)

Jeszcze z miesiąc temu nie pisałem polskich liter i nie zważałem na ortografię ale teraz STARAM się nie popełniać błędów ale uwierz mi jest to trochę trudne tym bardziej, że nie jestem do tego przyzwyczajony.

Mam ikonę "bykom-stop" ale to nie znaczy, że zawsze nie popełniam błędów - STARAM się ich nie popełniać ale nie zawsze to wychodzi. Nie jestem zwolennikiem błędów ale każdemu może się zdarzyć pomyłka. Akurat w tym przypadku jest to tylko jeden wyraz ( dla ciebie zamiast "tylko" powinno być "aż" ;-) )

Pozdrawiam! ;-)
mlyczek
Junior Member
Posty: 979
Rejestracja: 02 sierpnia 2006, 19:17

Post autor: mlyczek »

OK. Sam robię błędy w różnych miejscach.

To nie miała być złośliwa uwaga. Sam musiałem sprawdzić, czy to jest dobrze, czy źle napisane, bo tak mnie to słowo zaciekawiło. Także nie bierz sobie tej uwagi do serca.

Pozdrawiam.
Witek Baryluk
Beginner
Posty: 207
Rejestracja: 26 czerwca 2006, 01:49
Lokalizacja: Kraków za firewallem

Post autor: Witek Baryluk »

Ta, posty z błędami często z premedydatcją ignoruje.

PS. W/g mnie jest to błąd zarówno evolution jak i wp.pl, wp bo wysyła komunikaty po polsku (a znaki z poza ascii chyba są tam nie dozwolne), a evolutiona bo nie zabezpieczył sie przed takim wypadkiem (chociaż pewnie jest napisany zgodnie z standardem i uznaje to jako błąd).

pozdro
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

OK. Sam robię błędy w różnych miejscach.

To nie miała być złośliwa uwaga. Sam musiałem sprawdzić, czy to jest dobrze, czy źle napisane, bo tak mnie to słowo zaciekawiło. Także nie bierz sobie tej uwagi do serca.
Ja do "serca" sobie tego nie wziąłem ale lubię się rozpisywać ;-)
PS. W/g mnie jest to błąd zarówno evolution jak i wp.pl, wp bo wysyła komunikaty po polsku (a znaki z poza ascii chyba są tam nie dozwolne), a evolutiona bo nie zabezpieczył sie przed takim wypadkiem (chociaż pewnie jest napisany zgodnie z standardem i uznaje to jako błąd).
Jak miałem XP (4 lata miałem) to używałem też wp i outloka expres mi działał ale takich błędów tam nie było więc chyba raczej w tej sytuacji jest to wina evolutiona. Jest jakaś alternatywa dla evolutiona??


Pozdro!
Witek Baryluk
Beginner
Posty: 207
Rejestracja: 26 czerwca 2006, 01:49
Lokalizacja: Kraków za firewallem

Post autor: Witek Baryluk »

Kaka' pisze:Jest jakaś alternatywa dla evolutiona??
Absolutnie nie ma.
POX
Beginner
Posty: 118
Rejestracja: 26 czerwca 2006, 17:58
Lokalizacja: Nowogrodziec

Post autor: POX »

Witek Baryluk pisze:
Kaka' pisze:Jest jakaś alternatywa dla evolutiona??
Absolutnie nie ma.
Huh?
POX
Beginner
Posty: 118
Rejestracja: 26 czerwca 2006, 17:58
Lokalizacja: Nowogrodziec

Post autor: POX »

Polecam Sylpheed (najlepiej z paczki sylpheed-claws-gtk2) lub mutt-ng (konsolowy, paczka jest w experimental)
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

Polecam Sylpheed (najlepiej z paczki sylpheed-claws-gtk2) lub mutt-ng (konsolowy, paczka jest w experimental)
Dzięki....zobaczę, przetestuje i może zmienię evolutiona ;-)

Pozdro!
ODPOWIEDZ