[+] Torrentflux - jak to ogarn

Konfiguracja serwerów, usług, itp.
dacjano
Posty: 26
Rejestracja: 12 maja 2009, 12:33

[+] Torrentflux - jak to ogarnąć?

Post autor: dacjano »

Mam czysty serwer na Debianie 5.0 zainstalowane SSH, MC, Samba. Chciałbym zainstalować jakiegoś klienta torrent z interfejsem www, takiego który byłby prosty i stabilny i żebym mógł w nim ustawić, że ma sedować pliki każdego dnia w godz 23.00-6.00. Padło na torrentfluksa ale jest dosyć skomplikowana procedura instalacji żeby działał. Ma ktoś może jakiś poradnik co i jak? Szukałem na forum ale żadnego poradnika nie znalazłem. Wzorowałem się na poradniku napisanym dla Ubuntu ale nic z tego nie wyszło coś poszło źle i nie chce mi działać?

Może lepszy byłby rtorrent + wtorrent, ma możliwość skonfigurowania sedowania w określonych godzinach?
gustaffek
Posty: 6
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 14:03
Lokalizacja: Wo³omin

Post autor: gustaffek »

http://gustaff.bsdaemon.pl/?p=14

Tu masz opis krok po kroku :)
dacjano
Posty: 26
Rejestracja: 12 maja 2009, 12:33

Post autor: dacjano »

Dziękuję, ale na początek muszę zainstalować apache i mysql ta?

Ogólnie co polecacie rtorrent+wtorrent czy torrentflux?
oczekuje stabilnej pracy i żeby miał taką możliwość że każdego dnia w godz 23.00-6.00 włącza się automatycznie i seduje pliki.
Awatar użytkownika
ruun
Member
Posty: 1366
Rejestracja: 29 marca 2007, 21:07
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: ruun »

dacjano pisze:Ogólnie co polecacie rtorrent+wtorrent czy torrentflux??
jeśli nie potrafisz zainstalować torrentfluxa to o wtorrencie możesz zapomnieć.

Nie ma nic prostrzego niż instalacja torrentfluxa, wydajesz polecenie

Kod: Zaznacz cały

aptitude install torrentflux
i on już o całą resztę (apache, mysql) zadba. Podczas instalacji będzie konfiguracja. Klikaj wszędzie na TAK, akceptuj domyślne wartości, kilka razy zapyta cię o hasło więc wymyśl sobie jakieś łatwe i za każdym razem wpisuj to samo. Po instalacji wchodzisz do TF przez adres http://localhost/torrentflux i logujesz się jako użytkownik torrentflux.
dacjano
Posty: 26
Rejestracja: 12 maja 2009, 12:33

Post autor: dacjano »

Dziękuję bardzo, wszystko śmiga.
ODPOWIEDZ