Zlot propozycje sugestie

Wszystko Off Topic
michalz
Posty: 21
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: 3-city

Zlot propozycje sugestie

Post autor: michalz »

Witam,

moze zaczniemy jak co roku temat zlotu...

moze ktos ma jakies propozycje ?

Moze UNC i grzybowo :) albo teraz cos w srodku/poludniu polski...


Pisac ja moge cos w Gdansku/Gdyni organizacowc ale nie wiem jak i kto chce :)
mozecie terz terminy mniej wiecej wpisywac.

Pozdrawiam.
MichalZ :)
Junior
Posty: 1
Rejestracja: 02 czerwca 2006, 00:50

Post autor: Junior »

Ja jako .... Junior jestem za a nawet przeciw..
Zważywszy że mnie nie ma tygodniami w domu moja żona się nie powinna kapnąć że pojechałem na zlot :p
A na poważnie to z wielką ochotą bym pojechał tylko żeby jakiś termin pasował :(

Pozdrawiam wszystkich
Junior
kaczy
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2006, 01:00
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: kaczy »

Witam serdecznie!
Jako, że jak do tej pory nie byłem na żadnym satanistycznym zlocie kanału #debian.pl to tym razem byćmoże jednak się wybiore. Zależy od miejsca i czasu, ale można mnie brać pod uwagę (o ile nie będzie to pomiędzy 3 a 13 sierpnia, bo wtedy siedze na AWAC'u).

Pozdrawiam.
bartek
Beginner
Posty: 129
Rejestracja: 01 maja 2006, 08:14

Post autor: bartek »

Obecność obowiązkowa, a kto mieszka w centrum ? :)
dodi
Beginner
Posty: 137
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:00

Post autor: dodi »

Jestem za :)
qel
Posty: 31
Rejestracja: 29 maja 2006, 09:01
Lokalizacja: Janowiec Wlkp.

Post autor: qel »

no ja tez sie dolaczam do pomyslu ale na moje to gdzies w pod poznaniem a najlepiej w janowcu wlkp. :) albo jakies centralne miejsca polski zeby byl latwy dojazd :P co myslicie o tym
tekmar
Posty: 7
Rejestracja: 02 czerwca 2006, 15:28
Lokalizacja: Lodz

Post autor: tekmar »

Mam w nosie gdzie. Zorganizowac nie dam rady z uwagi na zapieprz, ale podczepiam sie pod kazdy pomysl
Izza
Posty: 13
Rejestracja: 02 czerwca 2006, 20:51

Post autor: Izza »

egrrrr
jest osrodek w grotnikach k/£odzi, dojazd możliwy samochodem i pociągiem (stacja jakies 1.5km od osrodka)
adres osrodka: http://grotniki.hg.pl/. ceny sa chyba w miare przyzwoite, warunki srednie - osrodek zatrzymal sie w rozwoju gdzies w glebokim PRL-u. jedzenie na miejscu jest do kupienia, nawet zjadliwe.
osrodek przystosowany raczej do imprez integracyjnych (zurek antykacowy na sniadanie) niz do pobytow wczasowych rodzinnych.
natomiast 2-3 dni da sie wytrzymac.
michalz
Posty: 21
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: 3-city

Post autor: michalz »

Czyli w sam raz na nasz zlot :)

bedzie tradycja :> moze sie jakis grzybek znajdzie na suficie :>



Bo do tej pory poza 1 razem zawsze byl osrodek daleko, bez netu, i komunikacji ze swiatem :) teraz trzba by swinke jeszcze kombinowac....

Ja jestem za i prawie kazdy weekend


Dobrze by terminy tez ustalic :> i wstepnie zaczac organizacje....
Izza
Posty: 13
Rejestracja: 02 czerwca 2006, 20:51

Post autor: Izza »

michalz pisze: Bo do tej pory poza 1 razem zawsze byl osrodek daleko, bez netu, i komunikacji ze swiatem :) teraz trzba by swinke jeszcze kombinowac....
z netem tam jest ciezko, z zasiegiem tez, na pewno jest zasieg plusa i po gprsie - wolno, bo wolno ale da sie jakos dzialac.

z tego co pamietam na zlocie czarownic uklad byl taki, ze trzeba bylo jakas zaliczke zaplacic zeby zarezrwowac miejsca (ogolnie od grupy), a pozniej kazdy sam sie rozliczal. aha osrodek jest zamkniety wiec raczej ciezko bedzi pokombinowac z iloscia osob.

co go swinki... oni moga zrobic grilla - w to bedzie wchodzic szaszlyk, jakas kielbasa, musztarda, ketchup, chleb i herbata - ja osobiscie sie nie najadlam - ale co za problem dokupic kielbachy :)
ODPOWIEDZ