apt problem

Ogólne pytania dotyczące systemu
marcusdavidus
Posty: 18
Rejestracja: 06 sierpnia 2006, 05:56
Lokalizacja: z nienacka

apt problem

Post autor: marcusdavidus »

Po wpisaniu apt-get dist-upgrade -u dostaje takiego loga :
reading package list... error!
e: dynamic MMap ran out of room
e: Error ocured while processing python2.3-configlet (NewVersion1)
e: problem with MargeList /var/lib/apt/listftp.de.debian.org_debian_dists_unstable_main_binary-i286_packages
e: the package list or status file could not be parsed or opened
Co muszę zrobić żeby korzystać z apt-get, bo jak wpisze jakąkolwiek inna opcje do apt-get np. stery nividi robi się to samo .. co znowu popsułem :P
Verdan
Posty: 80
Rejestracja: 06 czerwca 2006, 17:49

Post autor: Verdan »

google: dynamic MMap ran out of room apt-get, szczęśliwy traf -- czyli pierwsza pozycja.
Przypominam. że forum przeznaczone jest dla użytkowników trochę bardziej zaawansowanych, a przynajmniej potrafiących korzystać z google.

Pozdrawiam, mając jednocześnie nadzieję, że następnym razem nie będę musiał znowu poprawiać Twoich ortografów...
marcusdavidus
Posty: 18
Rejestracja: 06 sierpnia 2006, 05:56
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: marcusdavidus »

po pierwsze znalazlem wczesniej po drogie info na stronie debiana bylo bledne bo nalezy dodac jescze jedno zero w pliku configuracyjnym .. znalazlem to zanim napisalem post . i donkonale wiem co to google :P
i nie edytowac moich postow nie ma polskich literek i niebedzie ... _NIGDY taki jestem wredny typ
so pls stop editing my post couse i DONT use polish letters NEVER . its propably hard to restand but if u was be so much write in english u was be know thet is hard to learn use polish letters when u dont use only 2 thingers :P
Attis
Posty: 14
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 20:11
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: Attis »

marcusdavidus pisze:so pls stop editing my post couse i DONT use polish letters NEVER . its propably hard to restand but if u was be so much write in english u was be know thet is hard to learn use polish letters when u dont use only 2 thingers :P
- Czyś ty zdurniał? Pśecieź to koreańcki.
- No to co, nic nie rozumiesz?
- A ty rozumieś murzyński?
Nie wiem czemu, ale przypomniał mi się ten fragment z filmu "Fuks"...
BP, NMSP. :-D
ODPOWIEDZ