Uwagi, propozycje, pomysły, odnośnie forum

Sprawy dotyczące Forum debian.pl
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

panel pisze:Czytałem temat " zbiór/opis programów pod konsolę" i zauważyłem, że jest trochę niekompletny. Może za wcześnie został zamknięty...
Każdy temat z kategorii gotowe rozwiązania jest zamykany aby łatwiej było z niego korzystać. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi lub propozycje usprawnienia takiego tematu może zawsze skontaktować się z autorem przez PW, a gdy ten jest niedostępny z moderatorem lub napisać własną wersję rozwiązania.
W wypadku tego tematu jest podobnie.
panel pisze:Przydałoby się coś o rozdzielczości konsoli, żeby to wygląd jakiś miało.
Robi się z Twojej sugestii lista życzeń o napisanie podręcznika o korzystaniu z programów konsolowych. Nie wiem czy warto powielać instrukcje konfiguracji systemu akurat w tym temacie. Temat ten to rodzaj indeksu popularnych i użytecznych programów. Bardziej drobiazgowe rozwiązania są w innych tematach i w opisach instalacji systemu.
panel pisze:Praca w trybie tekstowym to na starych laptopach oszczędność energii i zasobów, może warto poznać kilka programów.
Jeżeli jest to w zakresie Twoich zainteresowań popartych doświadczeniem nic nie stoi na przeszkodzie abyś przedstawił własne opracowanie takiego zastosowania dla tych programów.
Ister
Junior Member
Posty: 566
Rejestracja: 05 marca 2009, 12:42

Zniknęła mi główna strona forum

Post autor: Ister »

Nie do końca wiem co się stało. Byłem zalogowany. Niechcący kliknąłem w jakieś miejsce na ekranie (miało być chyba szukaj, ale za wcześnie mi się nacisnęło) i... całe forum zniknęło.
Jak się wyloguję jest dobrze. Jak loguję - znów znika.
Teoretycznie funkcje mam dostępne, ale dojście do nich zrobiło się bardzo kłopotliwe.
W załączniku zrzut strony głównej.
Proszę o pomoc :-) Z góry dziękuję :-)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
szmergiell
Beginner
Posty: 195
Rejestracja: 20 maja 2008, 00:16
Lokalizacja: Poznań

Post autor: szmergiell »

Było o tym na forum.
"Zamknąłeś" ogłoszenie i się forum zwinęło. Wyczyść ciastka i będzie OK.
PhockouS

Post autor: PhockouS »

Usuń ciasteczka i pliki tymczasowe.
AdeBe
Junior Member
Posty: 825
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 14:41

Post autor: AdeBe »

Musisz wyczyścić pliki cookies dla forum. W firefoxie to będzie prawy klik -> Pokaż informacje o stronie -> zakładka "Bezpieczeństwo" -> wyświetl ciasteczka
JarekMk
Beginner
Posty: 220
Rejestracja: 30 marca 2007, 11:11
Lokalizacja: Malbork

Post autor: JarekMk »

Zmiana silnika forum :) Przemo już tego czegoś nie wspiera :)
Awatar użytkownika
ruun
Member
Posty: 1366
Rejestracja: 29 marca 2007, 21:07
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: ruun »

JarekMk, ale jak na razie silnik chyba "daje radę". Pamiętaj: Lepsze wrogiem dobrego 8-)
JarekMk
Beginner
Posty: 220
Rejestracja: 30 marca 2007, 11:11
Lokalizacja: Malbork

Post autor: JarekMk »

No tak tylko że to jak by w tych czasach siedzieć na IE6 :)
Awatar użytkownika
lis6502
Member
Posty: 1798
Rejestracja: 05 listopada 2008, 20:14
Lokalizacja: Miasto Szybowców

Post autor: lis6502 »

Proponuję przykleić w dziale hardware temat 'czytaj zanim napiszesz', zawierający informacje odnośnie tego, czego wymagamy do zdiagnozowania problemów ze sprzętem, tj. lspci, uname -a bla bla.
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

lis6502, jakbyś tak rozwinął swoją myśl i coś takiego przygotował? I miałoby to ręce i nogi to sądzę, że nikt by się nie pogniewał.
ODPOWIEDZ