Frugalware linux , czy testowaliscie ? , jakie opinie , wrazenia

Problemy dotyczące innych systemów operacyjnych
radzanek
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2014, 11:18

Frugalware linux , czy testowaliscie ? , jakie opinie , wrazenia

Post autor: radzanek »

Witam , w zwiazku z tym , ze na uzytkownikow Debian-a zawsze mozna liczyc , mam pytanie o system Frugalware , co o nim myslicie? , czy jest w ogole wart zainteresowania? czekam na wasze opinie oraz sugestie zwiazane z tym systemem , pozdrawiam wszystkich
mblazeji2
Posty: 23
Rejestracja: 31 lipca 2014, 23:47
Lokalizacja: /dev/random

Post autor: mblazeji2 »

Ja po raz pierwszy słyszę o takiej dystrybucji. Ogólnie kolejna dystrybucja która próbuje wszytko uprościć, problem w tym że było wiele takich dystrybucji i jakoś do końca tego nie zrobiły. Pozatym certyfikat SSL na ich wiki stracił ważność:
Ten certyfikat utracił ważność 16.11.2013 14:05. Aktualny czas: 18.08.2014 22:43.
radzanek
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2014, 11:18

Post autor: radzanek »

@mblazeji2
dziekuje Ci , pewnie masz racje , moje pytanie wynika z tego ze spotkalem pare wzmianek, opinii , na temat tego systemu w internecie , a ze sa to opinie przewaznie pozytywne , niestety bardzo malo napisanych przez polskich uzytkownikow , to postanowilem zapytac o Frugalware na forum Debiana , poniewaz uwazam ze jest ono (to forum ) najbardziej kompetentne i w ogole zawsze podczas mej krótkiej przygody z linux-em , moglem na spolecznosc Debiana liczyc ,
pozdrawiam
ODPOWIEDZ