Uwagi, propozycje, pomysły, odnośnie forum

Sprawy dotyczące Forum debian.pl
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

mq, co w tym dziwnego? Normalna procedura bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
KeFaS
Beginner
Posty: 368
Rejestracja: 22 października 2008, 02:01
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: KeFaS »

Ja mam go prawie codziennie, ale to nic dziwnego, bo backup bazy danych jest potrzebny.
Awatar użytkownika
ryba84
Beginner
Posty: 340
Rejestracja: 08 lipca 2007, 14:55
Lokalizacja: LDZ

Post autor: ryba84 »

Ja się nie raz z nim spotkałem. Za to mam z tym forum inny problem. A mianowicie jak się zaloguję i kliknę stronę główną to zostaje mi tylko górny pasek tam gdzie jest FAQ Szukaj itp. Na razie to obszedłem przeglądając forum niezalogowany. Co ciekawe na posty mogę odpisywać normalnie tylko strona główna mi nie działa.

Edit.
Coś się popierniczyło firefoxowi bo po skasowaniu profilu znów normalnie działa.
ArnVaker

Post autor: ArnVaker »

Obrazek
Niniejszym zatem informuję :)
Mackos
Posty: 9
Rejestracja: 06 marca 2010, 13:12

Bład w działaniu forum

Post autor: Mackos »

Hej, nie wiecie czemu jak chce napisać post to wyskakuje mi błąd ?

Could not insert new word matches

Kod: Zaznacz cały

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 119311, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('wzgl�du', '�e', 'jest', 'm��j', 'pierwszy', 'post', 'witam', 'wszystkich', 'razu', 'zaznaczam', 'temacie', 'jestem', 'nawet', 'zielony', 'konfiguruje', 'swojego', 'vpsa', 'raz', 'trybem', 'tekstowym', 'linuksie', 'mia�em', 'ma�y', 'kontakt', 'ale', 'nazwa�bym', 'lizni�ciem', 'poza', 'tym', 'by�a', 'fedora', 'nie', 'debian', 'rzeczy.', 'wiec', 'zainstalowa�em', 'bind9', 'tak', 'jak', 'w', 'faq', 'wyczyta�em.', 'przy', 'komendzie', 'etc', 'init.d', 'sysklogd', 'restart', 'okaza�o', 'si�', 'pliku', 'zwi�zku', 'czym', 'wyskakuje', 'b��d.', 'temu', 'zaradzi�')

Line : 265
File : functions_search.php
Awatar użytkownika
jasiekmarc
Posty: 88
Rejestracja: 27 września 2009, 20:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: jasiekmarc »

Dość denerwujący bug na forum ma miejsce. Skrypt informuje mnie, że mam 16 postów nieprzeczytanych, po czym, gdy wchodzę tu ich lista jest pusta, choć nagłówek potwierdza, że Znalezionych wyników: 16.
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

jasiekmarc, otwórz z poziomu strony głównej poszczególne działy forum, w których masz widoczne nowe posty i uruchom odnośnik: Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane.
Odśwież stronę główną.
ArnVaker

Post autor: ArnVaker »

To ja dodam, że strona główna, poszczególne działy i same wątki odświeżają się jak chcą. Przeważnie trzeba się trochę naklikać żeby trafić na stan aktualny, a nie sprzed kilku minut.
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

Małe utrudnienia z wyświetlaniem niektórych znaków mogą wystąpić na forum w najbliższym czasie. Związane jest to z pewnymi pracami remontowo konserwatorskimi.

Przepraszamy za niewielkie utrudnienia.

Dodane:

Nowy skrypt forum i nowy temat:
http://debian.linux.pl/threads/17829-No ... %82ona-DLP
AxPeRsky
Posty: 21
Rejestracja: 12 czerwca 2016, 19:55
Lokalizacja: Augustów <3

IRC forumowe

Post autor: AxPeRsky »

Może przydałby się forumowy IRC, np. #debianpl ? Co o tym myślicie Użytkownicy i co to o tym myślą Moderatorzy i Administratorzy? :)


Ja myślę, że przydałby się :)
ODPOWIEDZ