Mysze Razera a Linux

Wszystko związane z jądrem systemowym, sterownikami, sprzętem itp.
Zigit
Posty: 25
Rejestracja: 18 sierpnia 2007, 08:56
Lokalizacja: Ko³obrzeg

Post autor: Zigit »

Copperhead ma chyba lepsze parametry. Ale mogę się mylić. Ja i tak wolę konsolkę. Czyli preferuję używanie klawiatury.
expose
Posty: 9
Rejestracja: 13 listopada 2007, 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: expose »

7PGXW pisze: Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?
Handlowałem kiedyś na allegro sprzętem dla graczy. Obecnie używam Razer lachesis jednak najbardziej z modeli Razera podoba mi się Copperhead. Jest bardzo fajnie wyważony, bez zbędnych bajerów i dobrych parametrach i rozsądnym stosunku jakości do ceny. Do tego fajnie trzyma się w ręku chyba, że masz bardzo małe dłonie to wtedy lepiej kupić jakąś mniejszą mysz.

Jeżeli chodzi lachesis to mysz jest fajna lecz trochę się do niej na początku zraziłem bo pierwsze modele były nieco zwalone tj. po odpaleniu komputera mysz nie działała i trzeba było ją odłączyć i podłączyć raz jeszcze. Dopiero po aktualizacji firmware zaczęło wszystko działać. Do tego zdarza mi się czasem wcisnąć guzik z boku lachesisa w trakcie bardzo intensywnych rozgrywek, więc musiałem powyłączać te boczne guziki bo tak ich nie używam więc bajer bez sensu. No i lachesis ma bardzo fajny wystrój ale to już kwestia gustu i estetyki każdego użytkownika. Z fajnych rzeczy w lachesis to szybka zmiana rozdzielczości myszy przy rolce, jak np. grasz w FPS-a to sobie zwiększasz do normalnej pracy zmniejszasz (można też się przyzwyczaić i pracować na 4000dpi jak mam ubaw ze znajomych, jak do mnie przychodzą i siadają przy komputerze to są w szoku bo delikatny ruch a kursor goni po ekranie.

Do jednej i do drugiej myszy powinieneś mieć jakąś dobrą podkładkę fajne są np. SteelSeries QCK albo jakąś inną bo na takiej zwykłej będziesz się bardzo męczył.
7PGXW
Beginner
Posty: 197
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 11:52

Post autor: 7PGXW »

Podkładki na razie w ogóle nie planowałem (jadę już ze 2 lata na najtańszej myszy A4techa, więc chyba gorzej nie będzie?). :P
ODPOWIEDZ