rejestracja stron odwiedzanych przez uzytkownikow

Konfiguracja serwerów, usług, itp.
joebblack
Posty: 3
Rejestracja: 11 sierpnia 2007, 17:49
Lokalizacja: Poznañ

rejestracja stron odwiedzanych przez uzytkownikow

Post autor: joebblack »

Witam,
Przyszlo mi wdrozycz rejestracje stron otwieranych przez uzytkowniokow. W tej chwili rozwazam kilka rozwiazan, poczawszy od squida po ipcop. Szczerze powidziawszy nie bardoz mam koncepcje jak sie zabrac do tego tematu . Moze ktos pochwali sie swoim rozwiazaniem w tym temacie i naprowadzi mnie na jakies stabilne i godne polecenia rozwiazanie.
Hmmm zasadniczo nie wzgardzilbym dodatkowymi opcjami takimi jak wykresiki ruchu, statystyki tych stron itp.
Rad
Member
Posty: 1208
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 15:05

Post autor: Rad »

Squid bardzo ładnie loguje jaki komputer z sieci lokalnej jaką stronę odwiedził. Nie pamiętam, czy są jakieś wykresy do squida, ale pewnie coś się znajdzie - musiałbyś trochę poszukać.
Awatar użytkownika
kayo
Posty: 90
Rejestracja: 22 lipca 2007, 12:43

Re: rejestracja stron odwiedzanych przez uzytkownikow

Post autor: kayo »

joebblack pisze:Witam,
Przyszlo mi wdrozycz rejestracje stron otwieranych przez uzytkowniokow. W tej chwili rozwazam kilka rozwiazan, poczawszy od squida po ipcop. Szczerze powidziawszy nie bardoz mam koncepcje jak sie zabrac do tego tematu . Moze ktos pochwali sie swoim rozwiazaniem w tym temacie i naprowadzi mnie na jakies stabilne i godne polecenia rozwiazanie.
Hmmm zasadniczo nie wzgardzilbym dodatkowymi opcjami takimi jak wykresiki ruchu, statystyki tych stron itp.
Squid + SARG
Ale musisz sie pogodzic z tym ze bardzo szybko SARG bedzie ci zjadal miejsce na dysku swoimi logami
ODPOWIEDZ