ukrywanie ip + konto na yoyo.pl

Konfiguracja serwerów, usług, itp.
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

ukrywanie ip + konto na yoyo.pl

Post autor: Kaka' »

Bardzo cenię sobie prywatność i bardzo mnie denerwuje mój stały ip. Gdziekolwiek coś napiszę czy to na forum czy przez komunikator zawsze widać mój ip i na dodatek jest zawsze ten sam. Szukałem w google o ukrywaniu ip itp. wszędzie pisze proxy, proxy, proxy. Gdy ustawię sobie proxy to google łączy mi się 5 minut albo w ogóle się nie łączy. A co dopiero jest jak chcę się połączyć z inna stroną - nierealne, no chyba, że poczekam 15 minut.

Wszędzie szukam, szukam ale nie znalazłem innego sposobu na ukrycie "prawdziwego" ip. Dawniej, pod windowsem, miałem różne ip. Za każdym uruchomieniem komputera inne ip. Po podłączeniu routera to się zmieniło. Już chyba z pół roku ten sam ip jest. Chciałbym, żeby "jakoś" się zmieniał, żeby nie był ciągle ten sam. Proxy odpada (no chyba, że jest sposób żebym nie łączył się przez 5 minut ze stroną) i czy jest coś innego co by "zaspokoiło" moje "potrzeby"?


I druga sprawa to taka, że nie mogę założyć konta na yoyo.pl. Otóż ta stronka wita mnie czymś takim:
Niestety, nie możesz założyć konta, gdyż łączysz się spoza Polski. Na naszym FreeHoscie oferujemy miejsce tylko Polskich Webmasterów. Przepraszamy.
No tylko, że ja łącze się z Polski :) Nie wiem czemu tak jest. Gdy sprawdzam mój ip to pokazują mi się dane o dostawcy itp. który znajduje się w moim mieście czyli w Polsce! Więc jakim cudem yoyo bierze mnie za kogoś z zagranicy? Czy to wina yoyo.pl czy moja a może dostawcy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Pozdrawiam!
Witek Baryluk
Beginner
Posty: 207
Rejestracja: 26 czerwca 2006, 01:49
Lokalizacja: Kraków za firewallem

Post autor: Witek Baryluk »

Może TOR?

[ Dodano: 2006-10-22, 02:34 ]
A to z yoyo to może być problem po ich stronie.
pozdro
ODPOWIEDZ