compiz-fusion wywracane WM przy niektórych pluginach

Zagadnienia dotyczące menadżerów okien, środowisk graficznych - X, KDE, GNOME, Fluxbox, XFCE., Compiz itp.
zloty
Posty: 5
Rejestracja: 26 czerwca 2006, 10:12
Lokalizacja: Gdynia

compiz-fusion wywracane WM przy niektórych pluginach

Post autor: zloty »

Witam w ostatnim czasie musiałem zmienić skrzynkę - zamiast celerona2 mam durona750. Nie przeinstalowywałem sytemu po prostu przełożyłem dysk. Cały system wstał bezproblemowo. Jedyny problem - przy korzystaniu z niektórych pluginów compiza ten wywraca się. Pluginy to scale, wszystkie switchery, tych używałem. Po ich wyłączeniu z compiza można korzystać wszystko - cienie, przeźroczystości, gumowe okna, kostka, działa stabilnie. Oczywiście sterownik do karty przeinstalowałem. Karta NV GF 5200 FX - sterownik instalowany sposobem debiana - moduleassistant. Composite działa za równo w xcompmgr, xfce4, metacity, i w compizie więc nie za bardzo wiem dlaczego nagle te "wybrane" pluginy wywracają compiza. Jeżeli ktoś zetknął się z tym problemem to może jest w stanie się podzielić rozwiązaniem, a jeżeli nie to jak z compiza wyciągnąć informacje przydatne do wyłapania błędu. Spędziłem kilka godzin na grzebaniu w sieci i nic nie znalazłem. Możliwe że ze względu na słabą znajomość angielskiego. Debian lenny-sid.
ODPOWIEDZ