debian w kiepskim stanie

Zagadnienia dotyczące menadżerów okien, środowisk graficznych - X, KDE, GNOME, Fluxbox, XFCE., Compiz itp.
Marcinnn
Posty: 86
Rejestracja: 26 grudnia 2007, 07:08

debian w kiepskim stanie

Post autor: Marcinnn »

Hej! MIalem etcha z gnomem. Zainstalowałem sobie kde, ale wyszła mi jakaś mieszanka, ale jednak bardziej gnome chyba. Wszystko działało w miarę ok. Upgradeowałem do lenniego i wtedy w pełni zainstalował mi się kde a gnome odinstallował. Uruchomiłem Zobaczyłem miły znajomy wygląd, ale nagle usłyszałem dziwne szumy i w ogóle były szumu (takie jak z popsutego radia) zamiast dźwieków. Jedyne co udało mi się zrobić to wyłaczyć je. Podstawowy kursor jest niewidoczny - jak sie coś dzieje to ok. No i najgorsze, że nie wiem czemu, ale nie łapie mi sięci i to nie jakiegoś wifi, ale zwykłęj przewodowej jak podłączam kabel do lapa. Na szczeście troszkę o moim kompie można się dowiedzieć przez link http://debian.linux.pl/viewtopic.php?t=7962
Będę wdzięczny za pomoc.

[ Dodano: 2008-04-19, 21:33 ]
Hej! po wielu walkach ma gnome i jakoś mi działa. Dźwięku jeszcze nie sprawdzałem. Została mi tylko kwestia myszki. Kursor jest cały czas niewidoczny - choćdziała można klikać i klikać - choć trudno trafić :D

Będę wdzięczny za pomoc.
Wisien
Posty: 51
Rejestracja: 02 grudnia 2007, 15:10
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Wisien »

Poeksperymentuj ze stylami myszki, moze mu brakuje obrazka po prostu, bo sie zapodzial podczas tego calego mieszania.
ODPOWIEDZ