Konqueror i wtyczki

Zagadnienia dotyczące menadżerów okien, środowisk graficznych - X, KDE, GNOME, Fluxbox, XFCE., Compiz itp.
KowaI
Posty: 15
Rejestracja: 06 grudnia 2006, 09:19

Konqueror i wtyczki

Post autor: KowaI »

Jak w temacie mam problem z wtyczkami do konquerora. Niech mi ktoś powie co poza skopiowaniem wtyczki instalator flasha zmienia. Po brałem ze strony adobe najnowszego flasha i rozpakowałem go. Nie korzystałem z instalatora bo on nie mógł znaleść scieżki do przeglądarki. Więc stworzyłem sobie katalog /usr/lib/flash i przegrałem tam tą wtyczkę, ale jak odpalam konquerora i w zakładce wtyczki podaje mu katalog z tą wtyczką to ni holery mi jej nie ładuje. Jave zainstalowałem podałem mu ścieżkę do pliku wykonywalnego i java działa a flesha nie moge uruchomić. I jeszcze teraz na jakiejś stronie napisał mi że jeszcze jakaś wtyczka do Windows Media Playera potrzebna i tego też nie wiem ja zrobić.
Pozdrawiam.
skynet
Beginner
Posty: 224
Rejestracja: 06 stycznia 2008, 16:32

Post autor: skynet »

Windows Media Playera jest pod windowsa i tego tupu strumieni nie otworzysz tak łatwo, mnie się odało przez wtyczkę do firefoxa https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/446 i przez mplayera lub vlc innej możliwości nie znalazłem a i ta czasem nie działa jest strumień nie jest nadawany zgodnie ze specyfikacją

flasha w konquestorze mam ale wyświetla szary prostokąt, instalowałem z repo.
ODPOWIEDZ