Ati I Envy..

Zagadnienia dotyczące menadżerów okien, środowisk graficznych - X, KDE, GNOME, Fluxbox, XFCE., Compiz itp.
totalnoob
Posty: 2
Rejestracja: 14 sierpnia 2007, 15:39
Lokalizacja: £ódz

Ati I Envy..

Post autor: totalnoob »

Witam szanownych uzytkownikow Debiana.

Zainstalowalem Debiana u koleżanki bo przesiadla sie za moja skromna namową z winzgrozy na jedyny słuszny system i teraz mam problem szanowni userzy..czy warto sciagac Envy by wczytac stery do tego wspaniałego systemu. Moze ktos juz to robił pod Debianem ?? Wiem ,ze ze sterami ati sa problemy ,..ja pod Kasia mam nvidie. Poradzcie co mam robic??
Pzdr.
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

totalnoob pisze:czy warto sciagac Envy by wczytac stery do tego wspaniałego systemu.
IMO, nie warto. Nic się przez to nie nauczysz, stery padną i spanikujesz (robiąc pewnie reinstall) - (to w sumie taki czarny scenariusz ;) .

Na forum jest kilka poradników jak zainstalować stery ATI - skorzystaj z nich, bo instalacja sterów ATI to naprawdę prosta sprawa.



Pozdrawiam.
Danthez
Posty: 52
Rejestracja: 13 lipca 2007, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Danthez »

Ja dodam tylko że instalując stery najnowsze (8.40.4) problemów mieć nie będziesz. O dziwo ta wersja zainstalowała się i działa u mnie bezbłędnie a sporo się z tymi sterami nawojowałem
totalnoob
Posty: 2
Rejestracja: 14 sierpnia 2007, 15:39
Lokalizacja: £ódz

Post autor: totalnoob »

Ok , dzieki w południe powalcze, ale gwarancji nie ma czy po upgradzie do sida czy lennyego X-y nie padna..czarny scenariusz))..chciałbym by miala dostep do nowosci..jeszcze jedna sprawa..
http://manual.sidux.com/pl/welcome-pl.htm , co o tym sadzicie?
ODPOWIEDZ