[+] Środowisko graficzne LXDE problem z aplikacjami.

Zagadnienia dotyczące menadżerów okien, środowisk graficznych - X, KDE, GNOME, Fluxbox, XFCE., Compiz itp.
chevy
Posty: 4
Rejestracja: 26 stycznia 2016, 12:08

[+] Środowisko graficzne LXDE problem z aplikacjami.

Post autor: chevy »

Witam wszytkich, mam problem z aplikacjami dzialającymi w tle, chodzi konkretnie o program QNapi, program do szukania napisów, zainstalowałem go, w menadzerze zadan jest uruchomiony niestety w LXDE nie moge znalezc panelu ktory pozwolił by uzyc go , w gnome 3 byl szary pasek na dole ekranu ktory pozwalal uzywac aplikacji, w Windowsie byl to obszar kolo zegara, a w LXDE nie moge tego znalezc, przejrzałem wszytkie aplety do paska i nic.

Prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
gaim
Posty: 40
Rejestracja: 21 marca 2015, 14:18

Re: Środowisko graficzne LXDE problem z aplikacjami.

Post autor: gaim »

Jakiego odtwarzacza video używasz?
Vlc i Smplayer pobierają napisy bez dodatkowych aplikacji.
chevy
Posty: 4
Rejestracja: 26 stycznia 2016, 12:08

Re: Środowisko graficzne LXDE problem z aplikacjami.

Post autor: chevy »

Problem rozwiązany, postanowiłem zainstalować inne środowisko graficzne, w celu sprawdzenia , na MATE wszytko bylo w porzadku, obok zegara świeciła sie ikonka Qnapi Gcdemu itd. Postanowiłem jeszcze raz zalogować się na LXDE ponieważ uwazam ze to srodowisko jest najlepsze i odziwo po uruchomieni Qnapi wszytko działa, wlasciiwie nie wiem co moglo byc problemem, moze cos nie bylo doinstalowane, niechce mi sie wnikać i szukac jaki pakiet byl za to odpowiedzialny ale dziekuje za pomoc.
Zablokowany