Instalacja motywów KDE4

Zagadnienia dotyczące menadżerów okien, środowisk graficznych - X, KDE, GNOME, Fluxbox, XFCE., Compiz itp.
fender666
Beginner
Posty: 114
Rejestracja: 21 marca 2008, 22:55
Lokalizacja: Kutno

Instalacja motywów KDE4

Post autor: fender666 »

Witam.
Czy mógłby mi ktoś pomóc w instalacji motywów w Debianie Squeeze z KDE4? Znalazłem taki motyw do zainstalowania Link, lecz za żadne skarby nie mogę tego zainstalować. Szukałem wielu poradników w internecie lecz niestety żaden sposób nie działa, ktoś mi pomoże?
Awatar użytkownika
SpeedVin
Beginner
Posty: 101
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 16:23
Lokalizacja: /dev/null

Post autor: SpeedVin »

Masz zainstalowany motyw dekoracji Aurora i QtCurve?
Jakieś błędy?
fender666
Beginner
Posty: 114
Rejestracja: 21 marca 2008, 22:55
Lokalizacja: Kutno

Post autor: fender666 »

Pasik pisze:Masz zainstalowany motyw dekoracji Aurora i QtCurve?
Jakieś błędy?

Najprawdopodobniej nie mam. Chciałbym się dowiedzieć jak krok po kroku zainstalować tą całość. Liczę, że możesz mi pomóc.

Właśnie zainstalowałem potrzebne pakiety i aurore i QtCurve. Dodam też, że chce zainstalować ten theme ponieważ usłyszałem, że może to pomóc w tym problemie LINK.Chyba, że macie jakieś inne propozycje na ten problem?
Awatar użytkownika
SpeedVin
Beginner
Posty: 101
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 16:23
Lokalizacja: /dev/null

Post autor: SpeedVin »

fender666 pisze: Właśnie zainstalowałem potrzebne pakiety i aurore i QtCurve. Dodam też, że chce zainstalować ten theme ponieważ usłyszałem, że może to pomóc w tym problemie LINK.Chyba, że macie jakieś inne propozycje na ten problem?
Więc skoro masz zainstalowane potrzebne pakiety, to nie pozostaje ci nic poza instalacją motywu z poziomu KDE..
A co do problem otrzymałeś odpowiedź w wątku.
fender666
Beginner
Posty: 114
Rejestracja: 21 marca 2008, 22:55
Lokalizacja: Kutno

Post autor: fender666 »

A może mi ktoś powiedzieć jak zainstalować taki motyw z poziomu KDE, bo za nic nie wiem co mam z tym zrobić?
ODPOWIEDZ