[+]program rozruchowy Linuksa na pendrive

Pomoc dotycząca instalacji systemu
KodZ
Posty: 5
Rejestracja: 08 grudnia 2018, 23:50

[+]Re: program rozruchowy Linuksa na pendrive

Post autor: KodZ »

Zrobiłem trochę inaczej. O tym o czym pisałeś zbig dużo się naczytałem a niestety nie jestem w stanie usunąć jednej z partycji by przekształcić ją na rozszerzoną dlatego odnalazłem jakiś starszego typu komputer i wydobyłem z niego dysk który podłączyłem do komputera. Powiem jedno... rozwiązuje to mój problem pod każdym względem. Głównym dyskiem z botowaniem jest dysk gdzie zainstalowany jest windows dlatego cała reszta rodzinki może sobie swobodnie korzystać bez wybierania czegokolwiek z listy. Na dysku, na którym zainstalowałem Debiana jest rozruch również ale dopiero jak go wywołam czyli u mnie poprzez wciśniecie f12 podczas uruchomienia komputera. Dopowiem tylko jeżeli ktoś by to robił aby gdy pojawi się pytanie typu czy zainstalować rozruch w głównym sektorze (czy to jakoś tak było) wybrać tak a następnie wybrać nasz dysk na którym zainstalowaliśmy sobie Debiana / Linuksa. Piszę o tym bo wykonałem chyba z 6 instalacji gdzie wybrałem "nie" i niestety nie mogłem tego uruchomić. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc [+] postawiłem.
Zablokowany