jak zainstalowa

Pomoc dotycząca instalacji systemu
ArnVaker

Post autor: ArnVaker »

Jaki obłęd? Nie możecie się cieszyć, że instalator jest już gotowy do obsługi ext4, zamiast marudzić i narzekać? Przecież to jest wersja rozwojowa, nikt Wam nie każe jej używać. Wypada choć trochę pomyśleć nad tym, w jaki sposób zainstalować system.
Plichu

Post autor: Plichu »

¦wietnie. Nacieszyć się instalatorem, w którym poza dodaną obsługą ext4 od kilku wydań nic się nie zmieniło w momencie jak najważniejsza nowość i tak jest prawie bezużyteczna.
roobal
Posty: 15
Rejestracja: 13 lutego 2009, 04:34
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: roobal »

Awatar użytkownika
mati75
Junior Member
Posty: 623
Rejestracja: 30 lipca 2009, 11:19
Lokalizacja: default city

Post autor: mati75 »

roobal pisze:Polecam :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/natywna-i ... 42981.html

Pozdrawiam!
zaraz tutaj dam tą samą poradę
djdoublev
Posty: 47
Rejestracja: 12 stycznia 2009, 19:23
Lokalizacja: Austria

Post autor: djdoublev »

Jak się jest tak tępym, żeby nie umieć zainstalować Debiana to nie wiem...
winnetou

Post autor: winnetou »

Dziękuje...
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

djdoublev, piłka będzie bardzo krótko rozegrana, jak się nie uspokoisz.
roobal
Posty: 15
Rejestracja: 13 lutego 2009, 04:34
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: roobal »

djdoublev pisze:Jak się jest tak tępym, żeby nie umieć zainstalować Debiana to nie wiem...
To ciekawe jak nazwiesz ludzi, którzy nie potrafią zainstalować Ubuntu? A znam i takich co XP nawet nie potrafią zainstalować a przecież Windows podobno taki łatwy w instalacji i obsłudze.

To co dla jednych proste dla innych nie koniecznie musi być.

Pozdrawiam!
wojak
Beginner
Posty: 129
Rejestracja: 04 lutego 2009, 15:59

Post autor: wojak »

A co ma piernik do wiatraka? Czy wyznacznikiem inteligencji jest to, że ktoś potrafi zainstalować Debiana, Ubuntu czy Windows XP? Np. jeżeli ktoś jest historykiem albo skończył filologię polską i nie jest w żaden sposób związany z IT i do tego jest po 50-tce to mało prawdopodobne jest, że będzie "oblatany" w tematach informatycznych.

Np. jeżeli mój 59-letni ojciec nie potrafi w ogóle obsługiwać komputera, bo do niczego mu nie jest to potrzebne, to odrazu znaczy, że jest tępy?

Taka typowo polska maniera - ubliżać każdemu za byle co i szukać byle powodu do awantur.

djdoublev, chłopie ogarnij się...
Feasuro
Posty: 67
Rejestracja: 12 grudnia 2008, 10:18
Lokalizacja: Antarktyda

Post autor: Feasuro »

Mój problem który opisałem w tym temacie wynikał najprawdopodobniej z błędnej wersji debootstrap w repozytorium, ponieważ gdy spróbowałem zainstalować system kilka dni później (postępując dokładnie tak samo) zainstalował się bez problemu.
ODPOWIEDZ