debian 64 bitowy?

Ogólne pytania dotyczące systemu
e-gore
Beginner
Posty: 147
Rejestracja: 26 sierpnia 2006, 21:30

Post autor: e-gore »

To jeszcze zależy od tego, co chcesz zainstalować...
O ile pamiętam, to w okolicy grudnia "etch" ma być wydany jako "stable", więc pewnie będzie można kupić na DVD.
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

To jeszcze zależy od tego, co chcesz zainstalować...
O ile pamiętam, to w okolicy grudnia "etch" ma być wydany jako "stable", więc pewnie będzie można kupić na DVD.
Tak. Ale ja chciałbym mieć testing albo unstable. Bo stable to nudne jest, żadnych błędów (no ostatnio mi nautilus wariuje ale sobie jakoś poradzę). Na razie to bym spróbował testing a później unstable. No ale nie mam jak mieć testing. Poczekam aż będę miał szybszego neta i wtedy git będzie :)

Pozdrawiam!
Kamyk
Posty: 44
Rejestracja: 23 czerwca 2006, 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin

Post autor: Kamyk »

Kaka: ty masz SDI czy mieszkasz w takim miejscu, ze nawet NEO nie ma ???
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

Kamyk pisze:Kaka: ty masz SDI czy mieszkasz w takim miejscu, ze nawet NEO nie ma ???
Zobacz skąd jestem...pisze dokładnie. Miasto 20-tysięczne! Jest tam neo ale to nie ja płace za neta tylko mój bracki. Neo jest dość drogie i ma limit transferów (oczywiście można sobie go zwiększyć tylko to kosztuje) Mam neta z osiedlówki ale tam NIE ma limitu transferów - gdyby był to bym już dawno neta nie miał. Po nowym roku ma być tańszy net więc wtedy, mam nadzieję, że będę miał szybszy.

Pozdrawiam!
Partition
Posty: 81
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Bêdzin

Post autor: Partition »


Moze sie nie znam ale wydaje mi sie iz sciaganie calych plyt instalacyjnych, szczegolnie przy wersji testing nie jest najlepszym pomyslem.
No tak, ale nie zawsze możesz zainstalować net-install
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

No tak, ale nie zawsze możesz zainstalować net-install
Ja osobiście wolę instalować z płyty a potem zaktualizować bo można w tym czasie coś na systemie robić a nie, że się czeka aż się zainstaluje.

Pozdrawiam!
sup
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2006, 22:53

Post autor: sup »

Kaka' pisze: Zobacz skąd jestem...pisze dokładnie. Miasto 20-tysięczne! Jest tam neo ale to nie ja płace za neta tylko mój bracki. Neo jest dość drogie i ma limit transferów (oczywiście można sobie go zwiększyć tylko to kosztuje).
Neo do wersji 256 ma 7GB transferu, powyżej 21GB. W domu mam neo256 i nie narzekam. Na końcu miesiąca zostaje mi zazwyczaj od 5 do 3GB transferu i imho przy normalnym użytkowaniu nie da się tego limitu przekroczyć. A co do ceny, to jest ona taka, a nie inna, bo tpsa ma zasięg praktycznie wszędzie, a w trudnodostępnych miejscach nie ma raczej mowy o dostawcach alternatywnych.
ODPOWIEDZ