Debian Portal

Ogólne pytania dotyczące systemu
sfp
Posty: 3
Rejestracja: 31 lipca 2010, 18:35

Post autor: sfp »

Ze względu na charakter moich "wakacji" mogę co najwyżej podzielić się wynikami różnych poszukiwań dokumentacji, gdy czegoś mi brakowało oraz uwagami i refleksjami będącymi skutkiem ubocznym tych poszukiwań. Przepraszam jeśli czasem są zgryźliwe, ale ostatnio trafiałem na sporo tekstów, które zawierały pokrywające się w dużej części informacje -- kilka osób zrobiło to samo zamiast zrobić to razem raz a dobrze. Z punktu widzenia użytkownika szukającego informacji jest to zaśmiecanie Googli (emotka nie będzie, bo nie wiem czy się śmiać, czy płakać).

Tak więc mogę służyć linkami do rzeczy, które przeczytałem i uznałem za przydatne/ciekawe, z krótką recenzją, jak i informacjami o kilku projektach, które są bardzo wartościowe, a najwyraźniej utraciły opiekunów. Jeśli będę wiedział, że jakimś tekstem się ktoś opiekuje, albo jeszcze lepiej będzie z nim związana jakaś platforma dyskusyjna (forum/wiki/...) to czytając chętnie podzielę się spostrzeżeniami, wykrytymi literówkami itp.

Na więcej mnie ani czasowo, ale kwalifikacyjnie (jestem użytkownikiem konsolowym, ale nie programistą z prawdziwego zdarzenia) chwilowo nie stać.
Magaq261

Post autor: Magaq261 »

A właśnie, czym się różni wortal od portalu?
mariolaku12
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2013, 15:25

Post autor: mariolaku12 »

wlasnie...! kurdee ja to samo mam! ;/
ODPOWIEDZ