Debian Portal

Ogólne pytania dotyczące systemu
Awatar użytkownika
ilin
Senior Member
Posty: 2292
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 11:54
Lokalizacja: PRLu

Post autor: ilin »

He he.

No właśnie.
Ktoś tu nie zna ludzi :)
JarekMk
Beginner
Posty: 220
Rejestracja: 30 marca 2007, 11:11
Lokalizacja: Malbork

Post autor: JarekMk »

Ja? Takie plany taki zapał i nadal nic nie ma? Chyba jednak znam...
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

To o czym napisał ilin ma rację bytu, ponieważ to cały czas funkcjonuje, jako element nieodłącznie związany z forum DUG. Obecnie otrzymuje nową oprawę i świeży zastrzyk pomysłów.

Ps. ilin, uprzedziłeś mnie w podaniu tej informacji. Właśnie szykowałem artykuł o tym wydarzeniu, a pogoda i lato obecnie upalne to się ,,smażyło'' wolniej.
yantar
Member
Posty: 1225
Rejestracja: 07 czerwca 2007, 21:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: yantar »

Nawet nie wiedziałem, że na DUGu dwa dni temu coś ruszyło. Czyli, że dobrze mi sie widziało, żeby tam zacząć ^^
giaur
Member
Posty: 1915
Rejestracja: 25 maja 2007, 22:16

Post autor: giaur »

Dajcie już spokój nie wyszło trudno, nia ma co tego wałkować. Tak nawiasem mówiąc, tych "debian portalów" jest jak psów (już w tym wątku padły chyba ze 4 linki) - ale wszystkie puste i ten tez pewnie by taki był.
sidjestgit
Beginner
Posty: 181
Rejestracja: 06 grudnia 2008, 17:55

Post autor: sidjestgit »

Fajnie. Pod warunkiem ze "nowy" DUG nie bedzie starym DUGiem (plus kilka nowych tekstow przez pierwsze 3 miesiace i zmodyfikowanym silnikiem).

Fnmirk "zdrajco" - nawet nie zadbales o to by na DUGu pojawil sie link do DLPL.

Oftop: ale mnie zab boli (i polowa glowy) - chyba sie mlotkiem "pukne".

Edycja: Fnmirk - upieklo Ci sie - na DUG2" jest juz link do DLpl (zwracam honor) :)
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

sidjestgit, spokojnie z takimi wywodami. Współpraca i jeszcze raz współpraca. I proszę bez takich. Popraw mój sceniczny pseudonim.

Pomiędzy DUG-iem i Debian.Linux.pl współpraca układa się bardzo dobrze i niech tak będzie.

sidjestgit, a przez takie dziwne uwagi tworzą się plotki wśród niewtajemniczonych.
sidjestgit
Beginner
Posty: 181
Rejestracja: 06 grudnia 2008, 17:55

Post autor: sidjestgit »

Oczywiscie przepraszam Wszystkie strony ktore nie zrozumialy lub odnalazly jakas zadyme w mojej wypowiedzi.

Dlatego ze wspolpraca sie rozwija przyszlo mi do glowy ze czas najwyzszy by linkowali na DUG-u DLpl :)
sidjestgit, a przez takie dziwne uwagi tworzą się plotki wśród niewtajemniczonych.
To prawda - moja wypowiedz byla skierowana do osoby wtajemniczonej. Osoby niewtajemniczone prosze by nie czytaly/nie interpretowaly mojej wypowiedzi.

Goraco pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ilin
Senior Member
Posty: 2292
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 11:54
Lokalizacja: PRLu

Post autor: ilin »

fnmirk pisze:Ps. ilin, uprzedziłeś mnie w podaniu tej informacji. Właśnie szykowałem artykuł o tym wydarzeniu, a pogoda i lato obecnie upalne to się ,,smażyło'' wolniej.

Ależ nie maiałem zamiaru pozbawiać Cię tej przyjemności ale wypowiedź kolegi wyżej podziałała na mnie jak plachta na byka. :)
AdeBe
Junior Member
Posty: 825
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 14:41

Post autor: AdeBe »

Moim zdaniem, jeżeli już mówimy o takim portalu i chcemy coś zrobić, to dobrze by było deklarować konkrety - "Ja taki i taki znam X i Y, mogę zrobić Z. Do dnia 14.09.2030 mogę przygotować jakąś wersję próbną Z, żebyście byli mnie pewni."
I jeśli w ten sposób uzbiera się jakąś grupę ludzi, będziemy wiedzieli na czym stoimy.
ODPOWIEDZ