Zlec

Kupno, sprzedaż itd.
kombajnik
Posty: 2
Rejestracja: 07 lutego 2010, 07:47

Zlecę - Instalacja panelu i stworzenie szablonów FREEBSD

Post autor: kombajnik »

Witam,

Jako że na tym forum znajduje się zapewne wiele ludzi ogarniających linuksy postanowilem tu napisac swoja oferte. A więc krótko zwiezle i na temat.

Potrzebuje osoby która zainstaluje mi jakis panel lub cos rownie fajnego w obsłudze do tworzenia vpsów. Vpsy zeby mialy system FreeBSD (jakie wersje to do dogadania później).

Przykładowo mam taki panel http://solusvm.com/ potrafie go zainstaolwac i tworzyc maszyny posiadajace system np debian/ubuntu (je mozna wirtualizowac poprzez OpenVZ) problem pojawia sie gdy chce na nim zrobic FreeBSD bo zeby on zadziałał trzeba wirtualizacji XEN lub chyba KVM a to dla mnie juz za trudne.

Ogólnie chodzi mi o taki system żebym mógł majac 1 dedyka podzielić go np na VPSy do każdego przydzielić ilość ramu/dysku i %procesorów.

To rozwiazanie z solusvm fajne, bo dodatkowo kazdy uzytkownik posiada dostep do panelu klienta gdzie ma wykres obciazenia sprzetu, mozliwosc zmiany hasla root, mozliwosc wejscia awaryjnie do konsoli systemu gdy ten padnie no i samodzielna mozliwosc reinstalki systemu.

Jesli ktos zna inny latwiejszy panel to czekam na sugestie.
ODPOWIEDZ