Szukam dyskietek, tysi

Kupno, sprzedaż itd.
Ister
Junior Member
Posty: 566
Rejestracja: 05 marca 2009, 12:42

Szukam dyskietek, tysięcy dyskietek - Łódź, Warszawa

Post autor: Ister »

Witam
Nie mam pomysłu, gdzie umieścić to pytanie. Temat jest dość luźno związany z informatyką, a z Debianem prawie wcale (no, chyba, że ktoś ma np. Woody'ego na dyskietkach i jest gotów się go pozbyć ;-) ).
Moja TŻ przygotowuje na ASP rzeźbę, której główną część stanowią blaszki od dyskietek 3,5". Te, które osłaniają dane przed przypadkowym zarysowaniem. Do wykonania tej rzeźby potrzeba około 10000 takich blaszek. Nie czuję się na siłach kupić takiej ilości nowych dyskietek tylko po to, żeby zaraz je popsuć. Zaś zdobycie starych, już nie potrzebnych, graniczy z cudem. Dlatego gdyby ktoś dysponował jakimiś starymi zapasami, a już ich nie potrzebuje, to chętnie zaopiekuję się praktycznie każdą ilością. Jeśli ktoś obawia się o swoje dane, to mogę nośniki zutylizować w niszczarce (mogę sprawdzić klasę, w każdym bądź razie całkiem wysoka, tnie na paski kilka centymetrów na niecały centymetr), jeśli się nie obawia, to być może nośniki w przyszłości też znajdą zastosowanie w sztuce (kilkanaście już znalazło :-p ).
Dyskietki mogę odebrać w Łodzi i w Warszawie (ewentualnie na trasie kolejowej pomiędzy ;-) Jeśli ktokolwiek byłby w stanie pomóc, mógłby popytać w pracy, przejrzeć domowe zapasy, byłbym bardzo wdzięczny.
Nie spodziewam się, że jedna osoba będzie miała 10000 dyskietek, dlatego każda pomoc się przyda. Obecnie uzbieraliśmy dopiero jakieś 1000 dyskietek, może trochę więcej (czyli mniej więcej 1/10 potrzebnej ilości).
Każda pomoc mile widziana ;-)
PS.
Serwisy ogłoszeń typu gumtree, tablica itp dają efekt na poziomie 10-20 dyskietek w ciągu pół roku przy ciągłym odświeżaniu. Jak do tej pory najwięcej dali znajomi i nieznajomi (z internetu) pytający w miejscu swojego zatrudnienia ;-)
Dominik
Beginner
Posty: 209
Rejestracja: 22 lutego 2007, 21:29
Lokalizacja: katowice

Post autor: Dominik »

Nie wiem czy nie wyszło by Was taniej poszukać kogoś z prasą i przygotować stempel. Przy takiej ilości, to bedzie z 10 metrów blachy i dwa, (góra 3) ruchy na jedną blaszkę osłaniająca.
Awatar użytkownika
kodama
Junior Member
Posty: 633
Rejestracja: 23 maja 2010, 22:30
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kodama »

Albo ewentualnie przejechać się na jakie złomowisko. W moim rodzinnym małym mieście można różne takie cuda znaleźć na szrociarni, myślę, że w Łodzi/Warszawie tym bardziej nie powinno być problemu.
ODPOWIEDZ