Intensywne szkolenie dotycz

Kupno, sprzedaż itd.
robal
Posty: 2
Rejestracja: 03 lutego 2012, 14:46

Intensywne szkolenie dotyczące Debiana - Trójmiasto

Post autor: robal »

Muszę podnieść swoje kwalifikacje dotyczące Debiana. Poszukuję praktyka z terenu Trójmiasta chętnego na intensywne i oczywiście płatne szkolenie.
Szczegóły na gg: 41024793
ekspert20
Posty: 3
Rejestracja: 12 czerwca 2012, 01:08

Post autor: ekspert20 »

W sumie podepnę się do tematu, chętnie skorzystałbym też. Najlepiej pasowałoby mi tak od lipca.

P.S Myślę @ robal, że wtedy taniej by nam w parze wyszło, jeśli oczywiście jeszcze nie znalazłeś mentora debiana.
robal
Posty: 2
Rejestracja: 03 lutego 2012, 14:46

Post autor: robal »

Odpowiedzi brak, może do Ciebie się ktoś odezwał ekspert20.
Awatar użytkownika
Quadri
Posty: 8
Rejestracja: 10 listopada 2008, 15:51
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Quadri »

A co Was interesuje dokładniej? Jaki zakres wiedzy? Systemu można się uczyć na wiele różnych sposobów i w różnym celu... Jeżeli skonkretyzowalibyście o co chodzi dokładniej, w jakim zakresie i z jakiego pułapu na jaki chcecie się szkolić (co już wiecie a czego chcielibyście się dowiedzieć i w jakim celu) to pewnie by się więcej osób znalazło - a tak to jedni są specjalistami w administracji sieciowej inni w programowaniu jeszcze inni w multimediach i takim wykorzystaniu systemu i jeszcze dodatkowo sami są na różnym poziomie a od tego raczej zależy i cena i to czy ktoś będzie w ogóle się czuł na siłach Wam pomóc...
pr0t
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2012, 12:41

Post autor: pr0t »

Wydaje mi sie ze najlepiej uczyć się samemu, chyba że potrzebujecie kogoś kto wyłoży wam wiedzę która jest szeroko dostępna w książkach .Jest wiele materiałów w sieci polecam wam zainteresować się wykładami z linux cbt rhce.
ODPOWIEDZ