nowe Ubuntu 9.10 Karmic Koala

Problemy dotyczące innych systemów operacyjnych
ccchbc
Posty: 7
Rejestracja: 04 grudnia 2009, 23:01

nowe Ubuntu 9.10 Karmic Koala

Post autor: ccchbc »

Kurcze, posypal mi sie dzisiaj system kompletnie i nie mialem plytki zeby zainstalowac od nowa ani naprawic, ale wygrzebalem z szuflady ubuntu 9. Zainstalowalem i jestem mile zaskoczony. to juz nie to samo ubuntu co 2 lata temu - czyli niedorobka. Wszystko dopracowane w najwyzszym stopniu, jednym slowem - mile zaskoczenie. Zawsze sie wzdrygalem przed ubuntu bo twierdzilem ze ubuntu to taki system dla dzieci neostrady ale teraz...
Chyba zostane przy tym ubuntu...
Awatar użytkownika
parrotlarch
Beginner
Posty: 393
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 07:31
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: parrotlarch »

Ja nie widzę takiej różnicy. Używałem jeszcze 6.06 i poziom jak dla mnie jest podobny, tzn w porządku.
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Beginner
Posty: 306
Rejestracja: 23 listopada 2008, 17:00
Lokalizacja: Warta

Post autor: shevchenko1987 »

Ja mam mieszane uczucia. Dalej jest przeładowany moim zdaniem.
szpuni
Beginner
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 15:25
Lokalizacja: dublin

Post autor: szpuni »

Ogólnie system jest zbudowany w dość przystępny sposób nawet dla dzieci neostrady.

Ale karmic ma trochę problemów, które nie występowały w poprzedniej wersji.
Słyszałem ze podobno startuje szybciej, o działa szybciej. Z tym kompletnie się nie zgodzę jako że ten system startuje wolniej od poprzedniej wersji no i co mnie przeraziło czasami konsola w grubie po prostu się zawiesza i nic nie można z tym zrobić.

Panowie muszą jeszcze popracować nad tą wersja, myślę, że wersja 10.04 będzie już poprawiona jako że ta ma bardzo dużo zmian w porównaniu do poprzednich.
ODPOWIEDZ