[+]Błąd "Vector smash pointer is enabled" - jak go usunąć

Tematy związane z oprogramowaniem, instalacją, konfiguracją
T4ng10r
Posty: 25
Rejestracja: 05 lipca 2009, 15:13
Lokalizacja: Wroc³aw

[+]Błąd "Vector smash pointer is enabled" - jak go usunąć

Post autor: T4ng10r »

Cześć
Korzystam z programu TeamViz. W przeciągu kilku ostatnich tygodni coś pozmieniałem w konfiguracji co w efekcie doprowadziło do pojawiania się błędu "Vector smash pointer is enabled" w konsoli. Dodatkowo po kliknięciu w pewne opcje nie pojawia się jeden z widgetów.
Sam błąd to sygnał, że stos został naruszony.
Stworzyłem nowego użytkownika, skopiowałem cały program TeamViz i uruchamia się bez problemów. Czyli coś w ustawieniach wybranego użytkownika jest nieprawidłowe.
Usunąłem dwa katalogi z danymi jakie utworzył TeamViz (.tidesdk i .com.PomodoroApp.PomodoroApp) - brak poprawy.
Bashrc i wszystko co zasysa przeniesione do nowego użytkownika nie generują w/w błędu. Lista zmiennych systemowych wygląda prawidłowo i tak samo u obu userów.
Z .config usunąłem wszystko co wyglądało na bezpieczne do usunięcia.
Próbowałem śledzić za pomocą ltrace i strace odwołania do systemu - brak sukcesów, nie doczytałem się tam nic dla mnie zrozumiałego. Support TV nie odpowiada na pytania na forum i na mailu.
Co więcej - podobny błąd widzę w konsoli gdy uruchamiam nowy instalator Eclipse.
Czy możecie mi pomóc rozwiązać ten problem?
T4ng10r
Posty: 25
Rejestracja: 05 lipca 2009, 15:13
Lokalizacja: Wroc³aw

[Rozwiązany] Błąd "Vector smash pointer is enabled" - jak go usunąć

Post autor: T4ng10r »

Dotarłem do błednego plku.
Po skopiowaniu wszystkich ukrytych plików i katalogów do katalogu domowego nowego użytkownika, a następnie kasowaniu jednego po drugim katalogu i uruchamianiu aplikacji dotarłem do pliku mime.cache w .local/mime/share/.
Nie wiem dlaczego wygenerował się 'krzywy' ani jak aplikacja za tym stoi. Ale jeden krok do przodu.
Zablokowany