Heroes and Generals[Gra]

Tematy związane z oprogramowaniem, instalacją, konfiguracją
us3r.deb
Posty: 10
Rejestracja: 06 stycznia 2015, 18:35

Heroes and Generals[Gra]

Post autor: us3r.deb »

Yo, a więc chcę pograć w grę z tytułu tematu, rejestruję się i przełącza mnie na stronę gdzie jest napisane, że będę mógł grać tylko w trybie kampanii na stronie i nie będę miał możliwości dołączenia do normalnej bitwy 3d bo ta opcja jest dostępna tylko na windows, na dodatek jest też informacja, że nie mam flasha(flasha nie instalowałem z repo tylko przez wrzucenie pliku do /mozilla/plugins) też nie wiem dlaczego bo inne gry na flash działają, tak samo jak filmy. Próbowałem instalować mozille przez wine, ale nie poszło mi wtedy z flashem ale nie wiem czy to był dobry pomysł, i tu moje pytanie, jak sprawić by ta gra uwierzyła, że mam windowsa ? Wierzę, że jest jakiś sposób a bardzo chciałbym w to pograć więc proszę was o pomoc.
mblazeji2
Posty: 23
Rejestracja: 31 lipca 2014, 23:47
Lokalizacja: /dev/random

Post autor: mblazeji2 »

Adobe Flash Player możemy na debianie zainstalować komendą

Kod: Zaznacz cały

sudo aptitude install flashplugin-nonfree
Aby strona postrzegała twoją przeglądarkę jako windowsową możesz użyć wtyczki zmieniającej user-agenta : https://addons.mozilla.org/pl/firefox/a ... -switcher/
us3r.deb
Posty: 10
Rejestracja: 06 stycznia 2015, 18:35

Post autor: us3r.deb »

Okej zniknął poprzedni problem, ustawiłem user agenta na ie8 ale teraz piszą mi, że active-x muszę aktywować, pomoże ktoś z tym ?
mblazeji2
Posty: 23
Rejestracja: 31 lipca 2014, 23:47
Lokalizacja: /dev/random

Post autor: mblazeji2 »

Spróbuj z user-agentem innej windowsowej przeglądarki np. Opery lub Google Chrome.

Z active-X jest raczej trudno pod Linuxem, zresztą używanie go na stronie prezentuje słabe umiejętności programisty strony.
ODPOWIEDZ