[+] Konwertowanie plików postscript do pdf

Tematy związane z oprogramowaniem, instalacją, konfiguracją
Awatar użytkownika
Katiusha
Beginner
Posty: 368
Rejestracja: 23 lipca 2008, 23:47
Lokalizacja: Z repo :P

Post autor: Katiusha »

Kurcze zaczełam pobierać plik i o 24 wyłączył mi prowider internet na 2 godziny. :evil:
Przed chwilą też pobrałam paczke bez problemu.
Wczoraj widocznie miałam pecha tak jak napisał ArnVaker.

fnmirk, pisałam ci jz wcześniej że nie mam problemu z otwieraniem plików djvu czy to w przegladarce czy na dysku, tylko z przekonwertowaniem dużego ps na pdf i z pobraniem wczoraj paczki.
Iceweasel i Opera otwiera mi bardzo dobrze wszystko jak na razie, ale może jutro zobacze tego Twojego "okulara". Od przybytku głowa nie boli. ;-)
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Post autor: fnmirk »

Po co chcesz to konwertować tak duży plik? To się mija z czymkolwiek. Plik wynikowy będzie miał większą objętość od djvu. A jeżeli zmniejszysz wielkość pliku pdf to jakość będzie marna. Mniejszej objętości nie uzyskasz niż obecnie jest. Przy małym objętościowo pliku pdf będzie to mało czytelne. Chyba, że wykonasz rozpoznanie tekstu. Funkcjonalność pdf będzie taka jak zwykłego obrazka. Uważam, że książka jest w bardzo dobrym formacie.

Jak już bardzo chcesz to konwertować to tylko napisać jakiś skrypt i włączyć go na całą noc. Oczywiście konwertować pojedyncze strony.
beel
Beginner
Posty: 340
Rejestracja: 28 marca 2007, 07:06

Post autor: beel »

fnmirk, ale ona nie chce konwertować. Przeczytaj jeszcze raz wątek :) .
Awatar użytkownika
Katiusha
Beginner
Posty: 368
Rejestracja: 23 lipca 2008, 23:47
Lokalizacja: Z repo :P

Post autor: Katiusha »

fnmirk, oczywiście masz zupełną racje, ale teraz skoro można już pobrać paczke z książką w formacie djvu, to nie ma najmniejszego sensu konwertować.
Napisałam temat z pytaniem zanim jeszcze wiedzałam, że juz można pobrać NORMALNIE książke. Teraz jak już ją mam to postscripty wyleciały z dysku. W końcu 200 MB zipa to nie 7 GB postscripta.
No i wiem, że duże pliki są bardzo ciężkie do konwersji. ;-)

Edit:

Dziękuje wszystkim za pomoc i zainteresowanie. :)
ODPOWIEDZ