Uwagi, propozycje, pomysły, odnośnie forum

Sprawy dotyczące Forum debian.pl
Awatar użytkownika
Spass
Beginner
Posty: 181
Rejestracja: 09 maja 2007, 16:25

Post autor: Spass »

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale czasami jak nacisnę przycisk Odpowiedz, to przenosi mnie na główną stronę forum zamiast do okna tworzenia nowego postu.

No i mam propozycję - zmiana działu Ogłoszenia na dział Forum (albo Sprawy Forum), gdzie znalazłyby się wszystkie tematy dotyczące... tego forum. Bo z tego co widzę, teraz sprawy forum są omawiane w Ogłoszenia, Luźne i Główne Tematy. Jednym słowem są porozwalane.
damianskulski
Beginner
Posty: 189
Rejestracja: 08 września 2007, 00:31
Lokalizacja: Piekary ¦l±skie

Post autor: damianskulski »

proponuje dodać coś takiego jak identyfikacja przeglądarki w tematach głównych w przyklejonych.
na forum.ubuntu.pl każdy może sprawdzić jak strony www odbierają jego przeglądarke. po prostu byłby to temat na którym każdy by pisał swój OS oraz przeglądarke jaka uzywa. potem by sprawdzil na obrazkach czy sie zgadza
Rad
Member
Posty: 1208
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 15:05

Post autor: Rad »

Zawsze sobie można w śmietniku sprawdzić.
skkf
Posty: 3
Rejestracja: 12 października 2007, 00:51

Post autor: skkf »

Dokładnie tak jak mówi Rad.
giaur
Member
Posty: 1915
Rejestracja: 25 maja 2007, 22:16

Post autor: giaur »

Otworze wątek (niezalogowany), potem loguję się. Po zalogowaniu wyrzuca mnie znów na główną stronę (a powinienem byc caly czas w otwartym poprzednia wątku)

To strasznie denerwujące - nie wiem czy sprawa PhpBB, czy konfiguracji waszego serwera. Jednak przydaloby sie to poprawic. Zwłaszcza że piszę często także na innych forach ale tego nie ma nigdzie tylko tutaj i juz sie tak przyzwyczailem.
soki
Beginner
Posty: 249
Rejestracja: 27 października 2007, 21:18
Lokalizacja: Matrix

Post autor: soki »

Mam podobny problem po zalogowaniu się zaznaczam opcje "zapamiętaj" ale po wyjściu z forum muszę się ponownie logować :-/ dzieje się tak tylko na tym forum :-|
Awatar użytkownika
davidoski
Beginner
Posty: 234
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, 10:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: davidoski »

A nie dałoby się zrobić przewijalnej belki dla długich listingów?

Zdarza się, że ktoś wkleja listing na 3 kilometry, a w następnym poście jeszcze dłuższy. Widziałem gdzieś na jakimś forum takie coś, że listingi były w okienkach z belką do przewijania. Wtedy można wkleić nie wiem jak długi listing a w poście pojawi się tylko małe okienko.

Pozdrawiam
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

davidoski pisze:A nie dałoby się zrobić przewijalnej belki dla długich listingów?
Popieram w 100%.
Awatar użytkownika
ruun
Member
Posty: 1366
Rejestracja: 29 marca 2007, 21:07
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: ruun »

Jestem za. W Gangu tak mają od niedawna.
wojtekz_
Beginner
Posty: 337
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wojtekz_ »

Tak sobie czytam, co to się wypisuje i czasem aż się prosi, żeby ten tekst był przyklejony w jakimś dobrze widocznym miejscu, zwłaszcza o RTFM i STFW ;-)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ