Czy fora internetowe zamierają?

Wszystko Off Topic
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Czy fora internetowe zamierają?

Post autor: fnmirk »

Co się dzieje? Czy w czasie dominacji tzw. „mediów społecznościowych” specjalistyczne (tematyczne) fora internetowe mają rację bytu?
Awatar użytkownika
LordRuthwen
Moderator
Posty: 2302
Rejestracja: 18 września 2009, 21:45
Lokalizacja: klikash?

Re: Czy fora internetowe zamierają?

Post autor: LordRuthwen »

Wg osób aktywnie korzystających z fb i innych - nie, bo na fb masz większą społeczność i szybciej odpowiedź. Poniekąd jest to prawda i czasem jakaś ciekawa informacja wpadnie przypadkiem skrolując w dół.
A wg mnie tak, bo trend wszelkiego rodzaju wielkich korporacji jest taki, że kiedyś zrobią coś, co podyktowane będzie pozycją w tabelce a nie zdrowym rozsądkiem a co nie spodoba się osobom, które korzystają z ich usług. Część pewnie zrezygnuje, większa część nie, bo to wygodne. I właśnie dla tych osób warto.
Poza tym wyszukiwanie informacji i przekopywanie się przez wątki jest tu zdecydowanie łatwiejsze niż na fb.
A poza tym ja stary jestem :P
Awatar użytkownika
Yampress
Administrator
Posty: 6365
Rejestracja: 09 sierpnia 2007, 21:41
Lokalizacja: PL

Re: Czy fora internetowe zamierają?

Post autor: Yampress »

specjalistyczne tak. gdzie znajdziesz wiedze, gdzie kogosś zapytasz, jak nie na forum specjalistycznym
Awatar użytkownika
lizard
Beginner
Posty: 287
Rejestracja: 08 lutego 2016, 18:47

Re: Czy fora internetowe zamierają?

Post autor: lizard »

LordRuthwen pisze: 02 czerwca 2021, 08:21 Poza tym wyszukiwanie informacji i przekopywanie się przez wątki jest tu zdecydowanie łatwiejsze niż na fb.
O tuż to! Łatwiej znaleźć informację na forum takim jak to, niż skrolowanie niepodzielonych tematycznie postów i ich komentarzy. Wyszukiwanie na FB jest jakąś kpiną.
LordRuthwen pisze: 02 czerwca 2021, 08:21 A poza tym ja stary jestem :P
Witaj w klubie. :)
ODPOWIEDZ