Mój Nowy filmik O Instalacji Debiana_9 + KDE5

Wszystko Off Topic
Awatar użytkownika
solaris7
Beginner
Posty: 138
Rejestracja: 07 września 2017, 12:08

Mój Nowy filmik O Instalacji Debiana_9 + KDE5

Post autor: solaris7 »

Ostatnio zmieniony 03 maja 2018, 11:13 przez solaris7, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
dedito
Moderator
Posty: 3512
Rejestracja: 18 listopada 2013, 21:07
Lokalizacja: Gliwice

Re: Mój Nowy filmik O Instalacji Debiana_9 + KDE5

Post autor: dedito »

Kolega słyszał o klawiszu tab i bash completion?
Awatar użytkownika
Yampress
Administrator
Posty: 6365
Rejestracja: 09 sierpnia 2007, 21:41
Lokalizacja: PL

Re: Mój Nowy filmik O Instalacji Debiana_9 + KDE5

Post autor: Yampress »

wszystko dobrze, ale czemu pokazujesz personalizacje czy wygląd środowiska jak Ci pasuje i jaki chcesz mieć? Mogło by być bez tego... Może każdy chce mieć to inaczej.
Awatar użytkownika
solaris7
Beginner
Posty: 138
Rejestracja: 07 września 2017, 12:08

Re: Mój Nowy filmik O Instalacji Debiana_9 + KDE5

Post autor: solaris7 »

Tak też się zastanawiałem nad tym żeby było jak zaraz po instalacji przez cały film ale pozmieniałem no tu chyba już wiadomo że sobie każdy ustawia jak chce.
Ale stała się gorsza rzecz która zauważyłem dopiero teraz urwał mi się gdzieś ten pierwszy ekran instalatora debiana co się wybiera rodzaj instalacji graficzny, tekstowy. Chyba będę musiał jeszcze raz filmik przemielić na szczęście jestem szczęśliwym posiadaczem xeona i taki filmik o rozdzielczości 1280x720 renderuje przez 15min. Już sam nie wiem `ale chyba przemiele. Przeniosłem składowe filmiki do innego foldera i coś niektóre pliki się spowrotem nie powiązały dobrze z projektem.

Poprawiłem

Nakręciłem też filmik instalacja Debiana w trybie tekstowym apt install xorg .... ale tak na klikałem że Render spowodowałem 5h i zrezygnowałem a chciałem w jednym filmiku wszystko bez krojenia pokazać. Taka instalacja na własną miarę tylko to co chce się mieć.
ODPOWIEDZ