pominięcie weryfikacji sms przy zakładaniu konta google

Wszystko Off Topic
Awatar użytkownika
sinplez1y1
Posty: 97
Rejestracja: 13 stycznia 2017, 23:25

pominięcie weryfikacji sms przy zakładaniu konta google

Post autor: sinplez1y1 »

Proste pytanie, czy istnieje jakiś działający sposób na pominięcie weryfikacji sms-em przy zakładaniu konta google. Pamiętam kiedyś działały różne chwyty ale teraz znacznie to utrudnili. Na codzień nie korzystam z ich usług i nie zamierzam ale jestem ciekawy czy komuś sie udało bo jest to dostyć uderzające w prywatność w szczególności, że już nie możemy w Polsce korzystać z anonimowych prepaidów a jak wiemy korporacje lubią się wymieniać danymi kliemtów za naszymi plecami.

Pozostaje ewentualnie usługa tymczasowego wirtualnego numeru przekierowywującego połączenia na nasz natywny, która oferują niektóre korpo parające się usługami gsm. Czy jednak da się to w jakiś ludzki sposób ominąć?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
saturno
Junior Member
Posty: 741
Rejestracja: 08 lipca 2008, 20:04

Re: pominięcie weryfikacji sms przy zakładaniu konta google

Post autor: saturno »

A jakby nie podawać wcale nr. telefonu?
Awatar użytkownika
Morfik
Beginner
Posty: 149
Rejestracja: 21 lutego 2009, 21:00

Re: pominięcie weryfikacji sms przy zakładaniu konta google

Post autor: Morfik »

Od jakiegoś czasu tego się nie da ominąć i trzeba podawać numer. Tylko pewne konta rejestrowane przed jakimś tam rokiem (nie pamiętam dokładnie kiedy) nie muszą mieć przypisanych numerów. Ja mam jedno takie konto, które nie ma do tej pory wpisanego numeru i działa bez zarzutu ale wszystkie nowe konta numer muszą mieć.
Awatar użytkownika
sinplez1y1
Posty: 97
Rejestracja: 13 stycznia 2017, 23:25

Re: pominięcie weryfikacji sms przy zakładaniu konta google

Post autor: sinplez1y1 »

to wszystko jasne czyli pozostaje zagraniczna nierejstrowana simka albo wirtualny numer, eh ciężkie czasy :)
jantar
Posty: 75
Rejestracja: 22 kwietnia 2014, 14:51

Re: pominięcie weryfikacji sms przy zakładaniu konta google

Post autor: jantar »

Nie tak dawno, bo ok pół roku temu korzystałem ze strony, która udostępniała 4 numery do rejestracji w przeróżniastych serwisach. Nazwy niestety nie pamiętam, poduckduckuj, może znajdziesz. Jak mi się przypomni, to podeśle linka.

\\ spróbuj jeszcze tego
Awatar użytkownika
sinplez1y1
Posty: 97
Rejestracja: 13 stycznia 2017, 23:25

Re: pominięcie weryfikacji sms przy zakładaniu konta google

Post autor: sinplez1y1 »

jantar niestety już to uszczelnili, to samo ze skrzynkami sms (wchodzą tylko prefiksy gsm)
mandzia89
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwietnia 2018, 17:18
Lokalizacja: Polska

Re: pominięcie weryfikacji sms przy zakładaniu konta google

Post autor: mandzia89 »

Ja mam jedno stare konto na gmailu i nie podawałam nr, ostatnio zakładałam drugie i chcąc nie chcąc trzeba było podać numer. Nie da się tego obejść.
ODPOWIEDZ