wrażenia

Wszystko Off Topic
agnes
Posty: 19
Rejestracja: 15 czerwca 2006, 10:46
Lokalizacja: z unstable ~~--~~--

wraŻenia

Post autor: agnes »

jak sie uczestnikom forum podabal wczorajszy meczyk ? szkoda mi ich, że już muszą wracac :-/

pozdrawiam...
Foox
Posty: 15
Rejestracja: 09 czerwca 2006, 22:04
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Foox »

Ogólnie dobrze grali, ale mieli fuksa, bo jakby nie te popszeczki i baramkarz Borus to by ładnie w dupe dostali.
dodi
Beginner
Posty: 137
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:00

Post autor: dodi »

ja jestem dumny z chłopaków, nie dali ograć niemcom tak jak kostaryka i wreszcie pokazali, że stać ich jak tylko chcą na to, żeby nawiązać walke np. z wicemistrzem świata :!:
Matthew
Posty: 24
Rejestracja: 13 czerwca 2006, 17:43
Lokalizacja: Lipka

Post autor: Matthew »

Grali dobrze. Może nie na to co naprawdę ich stać, ale dobrze (zważywszy na to, że mieli tak mało czasu na podsienie się). Jednak winą za straconą bramkę można obarczyć Janasa. Po co tak długo czekał ze zmianami? I dlaczego zdjął Jelenia zamiast ¯urawskiego? ¯urawskich chyba grał dla Niemców bo ciągle podawał w kierunku naszej bramki :/
qel
Posty: 31
Rejestracja: 29 maja 2006, 09:01
Lokalizacja: Janowiec Wlkp.

Re: wraŻenia

Post autor: qel »

agnes pisze:jak sie uczestnikom forum podabal wczorajszy meczyk ? szkoda mi ich, że już muszą wracac :-/

pozdrawiam...
no byl mecz taki sobie zasepiona facjata janasa mogla troche wczesniej zrobic zmiany ale ogulnie troche kitowo ze w ostatnich minutach szczelili nam gola bo tak ladnie by wygladalo 0:0
agnes
Posty: 19
Rejestracja: 15 czerwca 2006, 10:46
Lokalizacja: z unstable ~~--~~--

Post autor: agnes »

ciekawe gdzie nasi chłopcy wylądują :) )
ODPOWIEDZ