Windows UpDate w Windows 10

Wszystko Off Topic
Awatar użytkownika
navigator
Beginner
Posty: 365
Rejestracja: 25 grudnia 2013, 16:13

Windows UpDate w Windows 10

Post autor: navigator »

Czy to prawda że w Windows 10 nie będzie można wyłączyć Windows UpDate?
liske1
Beginner
Posty: 110
Rejestracja: 12 maja 2012, 13:54

Post autor: liske1 »

Z tego co mi wiadomo to prawda. Jedynie co możesz zrobić to przesunąć restart systemu w Home o kilka godzin, a w wersji Pro o kilka dni.

===== Dodano: =======
Zainstalowałem Windows 10 na virtualbox i to prawda. Możesz dać "automatycznie (zalecane)", albo "Powiadom o konieczności zaplanowania ponownego uruchomienia". Jest też funkcja (w niektórych wersjach) "odrocz aktualizacje" i wg strony windows.microsoft.com jest to:
  • Niektóre wersje systemu Windows 10 pozwalają odroczyć uaktualnienia komputera. Po odroczeniu uaktualnień nowe funkcje systemu Windows nie będą pobierane ani instalowane przez kilka miesięcy. Odroczenie uaktualnień nie wpływa na aktualizacje zabezpieczeń. Pamiętaj, że odroczenie uaktualnień uniemożliwia uzyskiwanie najnowszych funkcji systemu Windows od razu po ich udostępnieniu.
Awatar użytkownika
kolofaza
Beginner
Posty: 140
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 20:59
Lokalizacja: Polska

Post autor: kolofaza »

Nie do końca prawda i może się to zmienić. Z powodu auto instalacji nowego sterownika do nvidii, wersja windowsowa automtycznie zastępowałą wersję producenta bo sterownik miał wersję wyższą. Z tego powodu i ogólnego lamentu MS może to zmieni.
A tak poza tym w wersji pro będzie można odkładać (może i pomijać) aktualizacje, brak tej możliwości (teoretycznie tylko póki co) dotyczy wersji home.
Awatar użytkownika
navigator
Beginner
Posty: 365
Rejestracja: 25 grudnia 2013, 16:13

Post autor: navigator »

Zostanę przy 7 i zobaczę co będzie :) to nowe menu start trochę kojarzy mi się z cynamon.
thom
Posty: 4
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 13:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: thom »

navigator pisze:Zostanę przy 7 i zobaczę co będzie :) to nowe menu start trochę kojarzy mi się z cynamon.
Też na razie nie zamierzam się przesiadać ;)
Alexer
Posty: 4
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 12:23

Post autor: Alexer »

Windows10 nie jest jeszcze na tyle dopracowany, więc trzeba poczekać jeszcze na dopracowanie.
ODPOWIEDZ