[Artyku

Wszystko Off Topic
Awatar użytkownika
Menel
Member
Posty: 1117
Rejestracja: 24 sierpnia 2013, 19:58
Lokalizacja: doktor informoparalityki

Post autor: Menel »

u mnie nie ma różnicy...

Obrazek

na kulawym flaszu pewnie procek i ram dostałby 1/3 więcej...nie używam tego gówna i podobnych mu atrap w ogóle...jak coś wymaga to po prostu nie oglądam i pierdolę to, albo coś jest w normalnym standardzie html5 albo do budy..już czas najwyższy pożegnać flasza, chociaż pewno niedobitki na prowincjonalnych stronach używające tego czegoś i za dwadzieścia lat się znajdą...trzeba tępić bubelską technologię i jej nie używać po prostu, wtedy jeszcze szybciej wyląduje tam gdzie jest jej miejsce czyli w krainie wiecznych errorów..takie jest moje zdanie...;>



Pisz bez wulgaryzmów!!!
Awatar użytkownika
neo86
Beginner
Posty: 285
Rejestracja: 16 października 2013, 00:03
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: neo86 »

Menelu... Na Javę nie psiocz bo to jeszcze długo będzie potrzebne! Bez Javy na żadnym z kont bankowych on-line byś się nie zalogował! Co do Flash'a to mam mieszane uczucia ale wiele współczesnych aplikacji używa tej technologii. Dla przykładu program do panoram firmy Kolor Autopano Panotour (najnowsza wersja) do wykonania sferycznej panoramy 360 stopni nadal używa flash'a.
Awatar użytkownika
mati75
Junior Member
Posty: 623
Rejestracja: 30 lipca 2009, 11:19
Lokalizacja: default city

Post autor: mati75 »

Menel wstawiaj miniaturki do obrazków, bo na łączu mobilnym można szewskiej pasji dostać.
Awatar użytkownika
neo86
Beginner
Posty: 285
Rejestracja: 16 października 2013, 00:03
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: neo86 »

Mati75 słuszna uwaga miniaturki lepsze ale bez przesady mi na Aero2 grafika załadowała się błyskawicznie. To niecałe 350KB. Rozumiem jeśli grafika ma jakieś ponad 1MB a już do szewskiej pasji doprowadza ładowanie się historycznej mapy terenu w wysokiej rozdzielczości o rozmiarze 40-150MB przy łączu Aero2 (przydatne w poszukiwaniach skarbów z wykrywaczem metali) w przeglądarce. Ale wróćcie na tor i mówcie o Ubuntu vs. Debian. Ja cały czas jestem za Debianem. Wkrótce skroję na swojej stronie wpis strasznie "hejterski" odnośnie Ubuntu i jego drodze ku komercjalizacji (bo to jest nieuniknione przez te dodatki Amazonu itp..). Microsoft ostatnio widzi potencjał w linuksowcach i kto wie czy nie dojdzie do tego, że wykupi udziały w Canonical wstawiając w kolejne dystrybucje Ubuntu jakieś wstawki MS. badziewia.
Awatar użytkownika
bart86
Beginner
Posty: 125
Rejestracja: 18 września 2012, 18:48

Post autor: bart86 »

neo86 pisze:Menelu... Na Javę nie psiocz bo to jeszcze długo będzie potrzebne! Bez Javy na żadnym z kont bankowych on-line byś się nie zalogował! Co do Flash'a to mam mieszane uczucia ale wiele współczesnych aplikacji używa tej technologii. Dla przykładu program do panoram firmy Kolor Autopano Panotour (najnowsza wersja) do wykonania sferycznej panoramy 360 stopni nadal używa flash'a.
Java potrzebna do logowania do banku to jest jakaś nowość bo nigdy nie była mi potrzebna żeby zalogować do BZWBK, PKOBP, MBANK, może jakieś inne banki tak mają. Chyba że to jakaś nowa mała używana technologia w bankowości. :P
Bez javy żyje już ponad rok i nie jest mi do niczego potrzebna.
Awatar użytkownika
mati75
Junior Member
Posty: 623
Rejestracja: 30 lipca 2009, 11:19
Lokalizacja: default city

Post autor: mati75 »

neo86 pisze:...bla bla bla...
Mój nick się pisze z małej litery. Spróbuj przeglądać na gprs to pogadamy.
Awatar użytkownika
Menel
Member
Posty: 1117
Rejestracja: 24 sierpnia 2013, 19:58
Lokalizacja: doktor informoparalityki

Post autor: Menel »

&quot pisze:Bez Javy na żadnym z kont bankowych on-line byś się nie zalogował!
jaja se robisz?? zmień bank;>

bezpieczna przeglądarka to przede wszystkim przeglądarka bez javy i flasha...
Awatar użytkownika
neo86
Beginner
Posty: 285
Rejestracja: 16 października 2013, 00:03
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: neo86 »

NIE dla Ubuntu i jego pochodnych! <== Oto moje dwa główne argumenty dlaczego jestem za NIE dla Ubuntu :]

Co do banku to jakoś mam tam konto od 5 lat i jakoś moich groszy nikt nie zajumał. Nawet jeśli się wkradł na konto to się zapewne przeraził moim ubóstwem i dał sobie siana i nie ruszył tego co tam (jeszcze) mam...
ODPOWIEDZ