czy kupowanie w Internecie dobij

Wszystko Off Topic
Awatar użytkownika
Yampress
Administrator
Posty: 6366
Rejestracja: 09 sierpnia 2007, 21:41
Lokalizacja: PL

Post autor: Yampress »

Jakość jakością, ale gdy rozmiar nie pasuje, albo coś źle leży itp.

I co teraz?
odsyłka -> przysyłka znów, albo oddanie całkowicie i kupienie gdzie indziej.


A to wszystko koszty przesyłek spadające na nas
napr
Posty: 1
Rejestracja: 19 lutego 2014, 16:00

Post autor: napr »

Ostatnimi czasy przez internet kupuję prawie wszystko ;) Niedawno wypróbowałam nawet sklep z wędlinami -XXXXXXX Przyznaję, nie byłam pewna, co z tego wyjdzie, ale okazało się, że to rewelacyjne rozwiązanie! Szynki i kiełbasy, które u nich zamawiam, są świeższe i smaczniejsze niż te ze sklepu, w którym wcześniej robiłam zakupy
Ale mimo mojego zamiłowania do zakupów online - nie sądzę, żeby tradycyjne sklepy miały z tego powodu się zamykać



Link do sklepu usunąłem. Nie reklamujemy!!!
jurekrakoczy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lutego 2014, 15:19
Lokalizacja: Warszau

Post autor: jurekrakoczy »

Nie, no wiadomo, że e-commerce będzie zyskiwał. Ale raczej będą obie formy zakupów obowiązywać. Tak jak mówiono, że upadnie Radio jak powstało TV.
Awatar użytkownika
Formaded
Posty: 7
Rejestracja: 07 stycznia 2014, 15:36
Lokalizacja: Świętoszów

Post autor: Formaded »

Handel w necie na pewno się będzie rozwijał. Na pewno dużo bardziej tam gdzie sprzedaje się dobra niematerialne, (bilety wszelakiego rodzaju, turystyka itp) Swoją niszę w necie znajdą tez sklepy ze spożywka. W polskich warunkach sklepy realne nie mają takiej pozycji jak na zachodzie co doprowadzi do ograniczenia oferty w sklepach stacjonarnych (zresztą to już widac np w elektronice, płytach, poniekąd książkach) I jak kupić taki TV na odległość jak nie można sprawdzić jaki ma obraz? Na podstawie testów, które coraz częściej są robione ku myśli producenta.
desmonic
Posty: 7
Rejestracja: 20 lutego 2014, 12:11

Post autor: desmonic »

myślę, że z czasem właśnie tak się stanie, ale jeszcze długo stacjonarne sklepy będą miały racje bytu
peter86
Beginner
Posty: 254
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 23:19
Lokalizacja: Katowice, Dąbrowa Górnicza

Post autor: peter86 »

Kupiłem ostatnio dwie rzeczy przez internet.

1. Okap do kuchni - okazało się, że jest uszkodzony.
2. Laptopa - przysłali innego niż zamówiłem...

To chyba pech :(
Awatar użytkownika
Yampress
Administrator
Posty: 6366
Rejestracja: 09 sierpnia 2007, 21:41
Lokalizacja: PL

Post autor: Yampress »

A wyobrażasz sobie kupić chleb np w sklepie oddalonym o 100m od miejsca zamieszkania.
No w sumie są tacy co już autem tak jeżdżą, ale podejrzewam, że wkrótce przez internet będą zamawiać.
Awatar użytkownika
adacash
Posty: 1
Rejestracja: 18 marca 2014, 08:13
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: adacash »

Na dominację zakupów internetowych w zakresie produktów spożywczych jeszcze sporo poczekamy wg mnie, ale np. elektronikę to już obecnie nie widzę sensu tradycyjnych zakupów. Ewentualnie oglądam sprzęt w sklepie, a potem zamawiam taniej w sieci :)
tomi855
Posty: 5
Rejestracja: 24 marca 2014, 14:37

Post autor: tomi855 »

Też nie wydaje mi się, że zakupy internetowe spożywcze czy odzieżowe zastąpią realne sklepy, ale w przypadku sprzętu RTV AGD albo książek naprawdę nie ma sensu przepłacać… Chociaż wcześniej lepiej sprawdzić towar na własne oczy w sklepie ;)
Chica87
Posty: 1
Rejestracja: 31 marca 2014, 09:38
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Chica87 »

Ja kupuję tylko w sieci. Ubrania taniej kupuję w internetowych hurtowniach jak ta hurtowniamegabrand.pl Bardzo tanie, ale porządne ubrania. W tym wypadku sklepy stacjonarne przegrywają - w internecie mamy dużo większy wybór i zdecydowanie niższą cenę.
ODPOWIEDZ